< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Kompania Piwowarska wspiera właścicieli lokali gastronomicznych !

Wydarzyło się2020-04-24
 
Kompania Piwowarska wesprze 9 tysięcy lokali gastronomicznych zmniejszając ich obciążenia o prawie 5,6 mln złotych, odbierając na swój koszt piwo niesprzedane przed zamknięciem lokali w marcu oraz wydłużając terminy płatności. Firma prowadzi też nieprzerwanie bezpłatny, profesjonalny serwis instalacji do piwa by przygotować je do ponownego uruchomienia w dniu, w którym będzie to możliwe.
 
Kompania Piwowarska w związku z panującą pandemią COVID-19 i z myślą o swoich partnerach biznesowych, przygotowała dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej przewodnik poświęcony tzw. Tarczy Antykryzysowej. Ma on ułatwiać zrozumienie przepisów, poruszanie się po nich i pokazanie w prosty sposób, jakie możliwości daje im prawo. Przewodnik zawiera wpisy tematyczne uzupełniane na bieżąco na portalu dedykowanym gastronomii – portalgastro.pl
 
 
W dobie, kiedy właściciele lokali gastronomicznych szukają źródła dochodu, żeby utrzymać swój biznes i miejsca pracy, pracując na zwiększonych obrotach, nie zawsze jest czas na wnikliwe śledzenie wprowadzanych nowych ustaw, a tym bardziej na analizowanie ich i odpowiednie rozumienie przepisów. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej niełatwej dla nich sytuacji i po prostu podpowiadać im, nakierowywać w prosty sposób, czego mogą oczekiwać lub na co liczyć w ramach wsparcia rządu poprzez materiały w specjalnie dedykowanej tym zagadnieniom zakładce – powiedział Piotr Tomalak, dyrektor ds. rozwoju gastronomii w Kompanii Piwowarskiej.
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS