< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

e-book – Zarządzanie kryzysowe w gastronomii- Angelika Borysiak Brand2eat !

Nowości wydawnicze2020-04-15
 
 
W momencie kiedy rząd ogłosił zamknięcie obiektów gastronomicznych odrzuciłam na bok wszystkie inne projekty i zaczęłam się zastanawiać co ja jako osoba związana od ponad 10 lat z gastronomią, jak i nasza agencja możemy zrobić żeby pomóc restauracjom. Z branżą nie jestem związana tylko zawodowo, mam w niej dużo bliskich osób. Tak powstał ten e-book.
 
Dotąd o zarządzaniu kryzysowym w kontekście restauracji mówiliśmy, kiedy na profilu pojawiała się krytyka bądź hejt, ewentualnie przysłowiowy włos w zupie... Nikt nie spodziewał się, że przyjdzie nam zatęsknić za takimi problemami.
 
  •  Na 70 stronach znajdziecie m.in. konkretne pomysły marketingowe, które pomogą Wam dalej zarabiać, przepisy na oszczędności i możliwości przygotowania się do kryzysowych sytuacji.
    Ponadto poznacie aspekty psychologiczne jakie ujawniają się w czasach kryzysu, a na przykładzie psychologii wojny dowiecie się, dlaczego nie można się poddawać. W końcu znajdziecie odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie dzisiaj wielu restauratorów m.in. jakie macie prawa i obowiązki wobec personelu albo jaką przyjąć postawę wobec wpłaconych zaliczek.
 
Od samego początku serwujemy niebanalne rozwiązania, karmimy pomysłami i zarażamy entuzjazmem. To ostatnie w moim odczuciu jest dziś szczególnie ważne. Dlatego poza całą merytoryką znajdziecie tu również motywację do działania, której wszyscy teraz potrzebujemy. Pamiętajcie – każdy kryzys jest impulsem do zmiany!
 
Wiecie, że często i chętnie dzielę się wiedzą bezpłatnie, czy to na naszym firmowym blogu, czy na portalach marketingowych i gastronomicznych. Ale nie ukrywam, że nas również dotyka ten kryzys. Dlatego ta publikacja będzie płatna. Jednak ze względu na obecną sytuację zdecydowałam, że cena będzie symboliczna.
 
E-book kosztuje 39 zł (w tym 5% VAT). W tej cenie udostępniamy go na okres 2 tygodni. ‼ Oczywiście wystawiamy faktury VAT.
 
Pracujemy nad dodaniem zakładki sklep na naszą stronę www, ale zdajemy sobie sprawę, że czas ma tu ogromne znaczenie. Dlatego aktualnie wpłat można dokonywać na konto: 14 1140 2004 0000 3002 7764 5054 mBank, w tytule przelewu wpisując "Ebook – Zarządzanie kryzysowe w gastronomii.
 
E-booka wysyłamy do 24 h, ale postaramy się robić to w miarę możliwości na bieżąco. Osoby, które wyślą potwierdzenie przelewu na adres info@brand2eat.pl , e-book zostanie niezwłocznie wysłany !
 
POLITYKA ZWROTU:
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość (lub poza lokalem przedsiębiorstwa) nie przysługuje w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Kupując e-booka wyrażasz zgodę na brak możliwości zwrotu.
 
Korzystajcie!
 
Angelika Borysiak
Brand2eat 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS