< WRÓĆ DO Wydarzyło się

#POMAGAJMY szpitalom z Whiskey in the Jar ! zrzutka.pl

Wydarzyło się2020-03-20

#pomagajmy 
Szpitale mogą na nas liczyć !

 
Od 14.03.2020 ruszyła akcja w Poznaniu w której razem z naszymi pracownikami dostarczamy Burgery do szpitali i osób, które mogą potrzebować naszej pomocy! Dostajemy od Was masę wiadomości o chęci przyłączenia się do naszej akcji.
 
Jak działamy możecie obserwować na bieżąco na naszym Facebooku i Instagramie!
 
 
Wszystkim nam jest ciężko! Ale wśród nas są tacy, którzy pomagają i walczą o nas! Personel medyczny szpitali i oddziałów zakaźnych, ambulansów i pracownicy wielu instytucji, którzy walczą o zdrowie nas wszystkich. 
 
CEL AKCJI:
 
Dostajemy wiele zapytań i próśb o dowiezienie jedzenia i napojów na oddziały. Deklarujemy swoją pomoc do końca trwania akcji! 
 
Codziennie będziemy przewozić 50 posiłków od nas! Ale biorąc pod uwagę ilość wiadomości o Waszej chęci pomocy, wierzymy, że razem możemy jeszcze więcej!
 
SZCZEGÓŁY AKCJI
 
Wszystkie wpłaty dokonane do dnia poprzedniego do 20:00 będziemy dzielić przez kwotę 25 zł, która odpowiada jednemu burgerowi. W koszt burgera jest wliczony podatek VAT oraz koszty przejazdu.
 
Codziennie do każdej akcji dołączymy też napoje, dzięki wsparciu PEPSI! Następnego dnia będziemy rozwozić paczki dla personelu medycznego. Będziemy się spowiadać z każdej kwoty i paczek które rozwieziemy! 
 
Jeśli kwota na koniec dnia będzie niepełna, przechodzi na pulę kwoty następnego dnia. 
 
Cały czas walczymy o kolejnych partnerów, dlatego prosimy o udostępnienia! Jeśli chcesz pomóc razem z nami - napisz do nas na naszym Facebooku!
 
POMAGAJMY RAZEM!
 
KIM JESTEŚMY:
 
Whiskey in the Jar, czyli #RodzinaMitsuro!
 
Mocna ekipa, od zadań specjalnych. 

Więcej na stronie: https://zrzutka.pl/3upcxw
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS