< WRÓĆ DO Niebawem

Nowy termin targów INTERNORGA w Hamburgu-20-24.06 !

Niebawem2020-03-11

Branża spotka się w czerwcu !

W trosce o bezpieczeństwo uczestników targów INTERNORGA ze względu na rosnącą obawę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, organizatorzy 94. edycji Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA w Hamburgu, która była zaplanowana na marzec br. podjęli decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji na termin późniejszy. Nowy termin imprezy został ustalony tak, aby nie kolidował z okresem wakacji letnich w Niemczech – targi odbędą się w dniach od 20 do 24 czerwca 2020.

Targi w Hamburgu to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży HoReCa na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi INTERNORGA stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA. Co roku w imprezie bierze udział ponad 1.300 wystawców oraz blisko 100.000 odwiedzających z całego świata. W tegorocznej edycji imprezy w sposób szczególny zostaną zaprezentowane najważniejsze aktualne trendy branży: zrównoważony rozwój i ochrona klimatu, cyfryzacja i algorytmizacja, a także kuchnia wegańska i bazująca na roślinach.

 

Aneta Kuźmińska

Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS