< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Decyduje jakość oferty, a nie płeć prezesa

Kalejdoskop2019-12-12

 


Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 30. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Dla wielu przedsiębiorczych kobiet Godło „Teraz Polska” jest nie tylko symbolem jakości i sukcesu, ale także – równych szans.

W 2020 roku odbędzie się 30. edycja Konkursu „Teraz Polska”. Wiele przedsiębiorczych kobiet znów zgłosi produkty, usługi i innowacje, stanie do rywalizacji i wygra. Dlaczego to takie ważne? Bo w Konkursie „Teraz Polska”, który istnieje od 30 lat, nigdy nie obowiązywały szklane sufity. Decyduje jakość oferty, a nie płeć prezesa i właściciela czy też inne pozamerytoryczne czynniki.
 
 
Dlatego Godło „Teraz Polska” jest znakiem wysoko cenionym nie tylko przez konsumentów, którzy upatrują w nim symbolu wysokiej jakości, ale także przez środowisko biznesu, które uznaje rzetelność, transparentność i stałość zasad konkursowych oraz docenia realne korzyści marketingowe wynikające z posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.

Jest ono wciąż najlepszym narzędziem pozwalającym wyróżnić się firmom na konkurencyjnym rynku. Decyduje o tym kilka czynników. Po pierwsze, skupienie na jakości. W Konkursie wyłaniane są produkty i usługi, które reprezentują wysoki poziom pod względem wytwarzania i użytkowania. Nie ma znaczenia branża i typ produktu – zasady konkursu są skonstruowane w taki sposób, że mogą w nim rywalizować małe rodzinne firmy i krajowi potentaci. Bardzo wielu laureatów znakuje Godłem swoje produkty, gdyż po prostu wpływa to na zwiększenie sprzedaży – klienci postrzegają je w kategoriach synonimu dobrego wyboru. Godło „Teraz Polska”, ze względu na swoją renomę, pozwala wybierać najlepiej i konsumenci mają tego świadomość.

A co o Konkursie sądzą jego laureatki? – Pierwszy raz Godło „Teraz Polska” otrzymaliśmy 14 lat temu, a po raz drugi – w 2019 roku. Już pierwsza nagroda pokazała, jak bardzo jest pomocna w dotarciu do konsumenta. Sprawdza się także na rynkach światowych – mówi Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego Floslek.

W Warsaw Genomics odczytujemy geny. Przyznanie nam Godła „Teraz Polska" jest potwierdzeniem tego, w co wierzymy: że dzięki naszym działaniom Polska może być pierwszym krajem, w którym każdy pacjent będzie objęty opieką medyczną, jakiej potrzebuje, a ta potrzeba jest w dużej mierze zapisana w naszych genach – kwituje Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics.

Do końca stycznia 2020 roku można zgłosić produkt, usługę lub innowację do Konkursu „Teraz Polska”.
 
 
Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.terazpolska.pl, a także pod numerem tel. 22 826 01 91 lub e-mailem: konkurs@terazpolska.pl
Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego Floslek

 

KOMENTARZE
2020-01-19dona
gratulacje floslek!
2020-02-09mt
Floelsk rewelka, skuteczny, gratulacje.
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS