< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Kuchnia Polska na Mazowszu 2019 – Polskie Skarby Kulinarne!

Szkoły gastronomiczne2019-12-09

W dniu 22 listopada w Warszawie odbył się XI finał konkursu gastronomicznego Kuchnia Polska na Mazowszu 2019 – Polskie Skarby Kulinarne zorganizowanego przez Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie z Fundacją im. Hanny Szymanderskiej oraz Akademią Kelnerską Grzegorza Górnika, przy wsparciu i pomocy merytorycznej szefów kuchni, mistrzów kelnerskich oraz absolwentów szkoły.

Jak co roku konkurs składał się z dwóch części:
• Konkursu kulinarnego pod patronatem Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni według zasad regulaminowych (WACS) World Association of Chefs Societies,
• Konkursu Kelnerskiego pod patronatem Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika,

Do finału w konkursie kulinarnym i kelnerskim zakwalifikowało się 12 drużyn reprezentujących następujące placówki (podana kolejność zespołów zgodnie z wylosowanymi numerami startowymi):
1. Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie
3. OSZ Gastgewerbe, Brillat Savarin Schule, Berlin
4. Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
5. Zespół Szkół w Grodzisku Mazowieckim
6. Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie
7. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
8. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku
9. Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Serocku
10. Zespół Szkół Powiatowych im. mjr H. Sucharskiego w Przasnyszu
11. Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie
12. Могилевский государственный университет продовольствия

W tegorocznej edycji, zadaniem finalistów konkursu kulinarnego było wykonanie dwóch potraw:
• gorącej zakąski z zastosowaniem szyjek rakowych i sera białego typu twarożek
• dania głównego z zastosowaniem przepiórki, kaszy orkiszowej i cebuli.
Na przygotowanie i zaserwowanie tych potraw zespoły 2-osobowe miały 90 minut.

Konkurs kelnerski składał się z trzech części:
• testu wiedzy w języku polsko - angielskim dotyczącym obsługi konsumenta;
• nakrywania stołu w nakryciu improstyl, którego motywem przewodnim było „Nakrycie do obiadu w karczmie regionalnej”;
• tranżerowania drobiu na wózku kelnerskim – porcjowanie pieczonej kaczki w całości w obecności gościa.

Wyniki konkurs kulinarny:
1. Kevin Petersen i Marie Rutrecht z OSZ Gastgewerbe, Brillat Savarin Schule, Berlin
2. Aliaksandr Auramchyc i Kiryl Kagylenka z Могилевский государственный университет продовольствия
3. Jacek Darnowski i Jakub Filip Sobczak z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi

Konkurs kelnerski:
1. Natalia Zofia Targońska z Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych W Warszawie
2. Aneta Warsińska z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi

3. Mikita Shelehau z Могилевский государственный университет продовольствия

Puchar Smakosza
Jurorzy z Makro Polska za najsmaczniejsze dania przyznali Puchar Smakosza drużynie Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie, reprezentowanej przez: Antona Khomenko i Aleksandrę Pawłowską.
Nad prawidłowością przebiegu konkursu kulinarnego czuwało jury degustacyjne w składzie:
• Andrzej Bryk
• Gieno Mientkiewicz
• Grzegorz Goleń
• Bartosz Adamski
• Tomasz Welter
• Michał Grzywacz
• Katarzyna Wierzbicka
• Emilia Durka

oraz jury techniczne w składzie:
• Piotr Lasecki
• Marcin Molik
• Marek Pawlaczyk
• Cezary Powała

Natomiast zmagania finalistów w konkursie kelnerskim oceniało jury w składzie:
• Grzegorz Górnik
• Wojciech Ożóg
• Olaf Ratz
• Andrzej Bartkowski
• Michał Denesiuk

Po pełnych wrażeń wielogodzinnych zmaganiach konkursowych uczestnicy oraz zaproszeni goście mieli okazję skosztować specjałów kuchni staropolskiej przygotowanych przez nauczycieli i uczniów ZSSG pod kierunkiem szefa kuchni Ostoja Chobienice – Macieja Bartona. Serwowano zupę krem z raków, galantynę ze szczupaka, figatelle z rodzynkami, ulipki z pieczonym jabłkiem i wiele innych staropolskich smakołyków.

Konkursowi towarzyszyły pokazy kulinarne i barmańskie, które przeprowadzili szefowie kuchni oraz barmani:
• Rafał Zaręba – z Akademii Inspiracji Makro Polska
• Emil Gaworski – szef kuchni Hampton by Hilton
• Kamil Majewski i Maciej Chojara – Barmani Bar Work Academy

W sobotę 23 listopada w ramach specjalnej jubileuszowej nagrody dla finalistów konkursu odbyły się profesjonalne warsztaty kulinarne i kelnerskie, które poprowadzili:
Maciej Barton (szef kuchni Ostoja Chobienice). Uczniowie wysłuchali opowieści szefa kuchni o historii raka w polskich wodach, a następnie przygotowywali według oryginalnych receptur masło rakowe oraz staropolskie ulipki – rurki z pieczonym jabłkiem.
Tomasz Welter (szef kuchni, międzynarodowy sędzia World Association of Chefs Societies, wiceprezes Stowarzyszenia Kucharzy Kujaw i Pomorza).
Podczas warsztatów smakowano specjały dawnych kuchmistrzów wojsk Józefa Hallera – zupy cebulowej, szarlotki z chleba i pieczonych pod pierzynką śledzi wykonanych wg tradycyjnych przepisów, obowiązujących w kuchni Błękitnej Armii.
Grzegorz Górnik (mistrz kelnerski , właściciel Akademii Kelnerskiej, twórca improstylu, organizator Mistrzostw Polski Kelnerów – Junior Waiter, Mistrzostw Polski Hydrosommelierów, autor poradnika kelnerskiego „Nauka Usługiwania”, a także pomysłodawca, inicjator Światowego Dnia Kelnera, który obchodzony jest 25 marca).

Szef Akademii Kelnerskiej poprowadził dla finalistów warsztaty w zakresie profesjonalnego serwisu francuskiego, serwisu niemieckiego, bielizny stołowej oraz szablowania wina musującego.
Gieno Mietkiewicz (kucharz, dziennikarz kulinarny, smakosz, największy znawca polskich serów zagrodowych, autor terminu polskie sery zagrodowe, wieloletni manager Roberta Makłowicza, wykładowca Food Studies)
Zaproponował podczas warsztatów desery z niestandardowym wykorzystaniem serów, przygotowując m.in.: deser z wędzonym serem Gryfickim oraz serem Szafir z kolekcji Skarby Serowara z miodem, jabłkami, rodzynkami i pomarańczą, a także kogel mogel z serem Lazur, rodzynkami i wędzoną, białą czekoladą.

Wydarzenia towarzyszące
22 listopada równolegle do konkursu gastronomicznego przeprowadzone zostały w naszej szkole:
Mistrzostwa Polski Hydrosommelierów – Hydrosommelier Roku 2019 oraz Mistrzostwa Polski Kelnerów obejmujące pokazy serwisu synchronicznego Junior Waiter 2019
Wyniki:
Hydrosommelier Roku 2019
1. Julia Liczbarska
opiekun: Małgorzata Zadróżna Piłka
Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki - Garwolin
2. Klaudia Walicka
opiekun: Małgorzata Zadróżna Piłka
Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki - Garwolin
3. Martyna Budynek
opiekun: Lucyna Gara
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach
Serwis synchroniczny - Junior waiter 2019
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu (Piotr Kotwasiński, Krystian Jankowski, Tomasz Baleja i Adam Kmita)
opiekun: Jolanta Chruścielska, Kinga Czupryńska
2. Zespół Szkół Ekonomiczno - Chemicznych w Trzebini (Julia Jeleń, Joanna Król, Monika Sowa i Dorota Wójtowicz)
opiekun: Dorota Suruło, Agnieszka Janowska
3.Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi (Oliwia Makowska, Weronika Stępień, Kornelia Biernacka, Anna Pietra)
opiekun: Edyta Cieślak Kudła.

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS