< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni

Fine Dine wdrożyło System Zarządzania Jakością zgodny z normami ISO 9001: 2015

Wyposażenie kuchni2019-11-28

Firma Fine Dine - lider w branży wyposażenia gastronomii uzyskała certyfikat ISO 9001: 2015. Oznacza to, że firma wdrożyła system zarządzania jakością, w którym wszystkie procesy i procedury zostały starannie zaprojektowane i przetestowane pod kątem jakości zgodnie z międzynarodowymi standardami.


- „Zapewnienie doskonałej jakości we wszystkim, co robimy, jest wbudowane w DNA Fine Dine i zawsze tak było. Podjęcie ostatniego kroku i wdrożenie procedury certyfikacji ISO potwierdza, że utrzymujemy najwyższe standardy. Jest to także obietnica dla naszych klientów, że będziemy nieustannie pracować, aby stać się lepszymi. Nigdy nie odpuszczamy”- powiedział Kamil Lenart, Prezes Zarządu Fine Dine.


W skrócie można powiedzieć, iż spełnienie wymagań ISO 9001 oznacza zaprojektowanie i wdrożenie systemu spełniającego następujące zasady:

- ustanowienie polityki jakości jako ogółu zamierzeń i ukierunkowanie organizacji,

- planowanie działalności z wyprzedzeniem, stawianie realnych celów do realizacji, osiąganie ich i mierzenie stopnia ich wykonania,

- koncentracja na kliencie,

- przywództwo - uwzględnia cele, kierunek działania oraz kreuje wewnętrzne środowisko organizacji,

- ciągłe doskonalenie – jako stały cel,

- skuteczne decyzje oparte na logicznej analizie posiadanych danych i informacji,

- wzajemne korzystne powiązania dostawców,

- uzyskanie całkowitego zaangażowania pracowników- pełne wykorzystanie ich zdolności z maksymalną korzyścią dla organizacji,

- podejście procesowe - zasoby i działania zarządzane są jako proces co sprawia, że cel osiąga się bardziej efektywnie,

- podejście systemowe do zarządzania- zidentyfikowanie systemu wzajemnie zależnych procesów, zrozumienie współzależności i umiejętne zarządzanie przyczynia się do zwiększenia skuteczności i efektywności działania organizacji,Dzięki certyfikacji ISO 9001 klienci Fine Dine mają pewność, że firma przestrzega najwyższych standardów jakości i obsługi klienta w branży HoReCa.

www.finedine.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS