< WRÓĆ DO Niebawem

Czekamy na zgłoszenia restauracji, które wezmą udział w akcji "Czas na gęsinę"

Niebawem2019-10-29

Jeśli serwujesz gęsinę - zgłoś się !


Już 11 listopada dowiemy się, gdzie warto wybrać się na smaczny obiad z gęsiną w roli głównej. Czekamy na zgłoszenia restauracji, które w ramach naszej dorocznej akcji „Czas na gęsinę” serwować będą potrawy z tego wyjątkowego mięsa. Zachęcamy do udziału.
 
Kujawsko-pomorska gęś to arystokratka wśród drobiu, a jej mięso doceniają smakosze w kraju i za granicą. Do udziału w akcji „Czas na gęsinę”, będącej nieodłącznym elementem naszej dorocznej kampanii gęsinowej,  zachęcamy restauracje z całego kraju. W ubiegłym roku zgłosiło się ponad 200 lokali gastronomicznych. Na zgłoszenia w tegorocznej edycji czekamy do 11 listopada.
 
Zgłoszenie nie wymaga żadnych opłat, wystarczy tylko wypełnić formularz online zawierający deklarację serwowania dań z gęsią w roli głównej co najmniej do 31 grudnia.


Formularz rejestracyjny 
 
Restauracje, które brały udział w akcji w latach poprzednich, nie muszą rejestrować się ponownie, wystarczy, że potwierdzą uczestnictwo mailowo. 
 
Pełna lista restauracji biorących udział w akcji będzie dostępna na stronie czasnagesine.pl w zakładce Restauracje po zakończeniu naboru.
 
Restauracje w zamian za serwowanie dań z gęsiny zyskują pomoc w promocji w ramach kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina”.

Co więcej, restauratorzy otrzymują rekomendacje od swoich klientów, a lokal, który zdobędzie najlepsze opinie, zostanie nagrodzony po zakończeniu akcji. Oceny restauracji można dokonać na stronie www.czasnagesine.pl

KOMENTARZE
2019-10-29Patryk Potera
Dzień dobry, Chciałbym zgłosić naszą Restaurację do akcji, od 8 listopada w naszym menu znajdą sie potrawy z Gęsina, czernina z gęsi , pierogi z gęsina, pieczona gęsina. Restauracja nazywa się Nova Kuchnia ul. Bogusławskiego 40 Suchy Las 62-002
2019-11-04Redakcja
Panie Patryku proszę wejść na stronę www.czasnagesine.pl i zarejestrować się https://czasnagesine.pl/restauracje, " Logowanie do panelu zarządzania profilem restauracji"
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS