< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Półfinaliści jubileuszowej edycji konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2019!

Szkoły gastronomiczne2019-10-09

Czekamy na Wielki Finał !

Znamy już nazwiska półfinalistów XV edycji konkursu będącego szansą na rozpoczęcie wielkiej kulinarnej kariery!
 
Z wielką przyjemnością informujemy, że znamy już nazwiska półfinalistów piętnastej – jubileuszowej edycji konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2019!
Liczba 65 przesłanych zgłoszeń oraz wysoki poziom zaproponowanych przez Was dań zaskoczyły nas bardzo miło i przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
 
Oto lista półfinalistów:

  • Czeronek Dominik z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Kamiennej we Wrocławiu
  • Demska Julia z Branżowej Szkoły I stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul. Kijowskiej 7 w Bydgoszczy
  • Fackowska Magdalena z Branżowej Szkoły I stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul. Kijowskiej 7 w Bydgoszczy
  • Hablovskyi Yaroslav Zespół Szkół przy ul. M. Konopnickiej w Pułtusku
  • Jarmolski Tomasz z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych Technikum nr 8 przy ul.  Stanisława Wyspiańskiej w Bielsku-Białej
  • Kata Agnieszka z Zespołu Szkół Gospodarczych przy ul. Spytka Ligęzy w Rzeszowie
  • Lubański Marcin z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych Technikum nr 8 przy ul.  Stanisława Wyspiańskiej w Bielsku-Białej
  • Meronk Piotr z Zespołu Szkół Agrotechnicznych przy ul. Stefanii Sempołowskiej w Sławnie
  • Niziński Wojciech z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych przy ul. Morskiej w Gdyni
  • Oleksy Adam z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Okólnej 35 w Gorzowie Wlkp.
  • Pelechaty Daniel z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Okólnej 35 w Gorzowie Wlkp.
  • Rogacki Aleks z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Podkomorskiej w Poznaniu
  • Rogoziński Kamil z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przy ul. Majdańskiej w Warszawie
  • Wantrych Dawid z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Kamiennej we Wrocławiu
  • Wąsik Kacper z Zespołu Szkół nr 5, przy ul. Elsnera w Lublinie
  • Wojtkowiak Jakub z Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Podkomorskiej w Poznaniu

Lista rezerwowa:

  • Starzyk Karol z Niepublicznej Branżowej Szkoły I stopnia przy ul. I. Paderewskiego w Kielcach

 
Półfinalistom gratulujemy. Wszystkim uczniom, którym nie udało się zakwalifikować do półfinału, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie konkursowych dań - jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Organizator konkursu
Unilever Food Solutions, więcej na stronie:

https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/konkursy/mksk/polfinalisci-xv-odslony-konkursu.html
 


 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS