< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Vienna House Andel’s Lodz świętowała dziesięciolecie z przytupem

Wydarzyło się2019-09-09

"Nasza wspólna przygoda jeszcze się nie skończyła, ona nadal trwa "

Ponad 500 gości, 4 muzyczne występy, kilkanaście stacji z różnorodnymi daniami jak na lokalnym targu i do tego zabawa do późnych godzin nocnych. Tak 30 sierpnia 2019 r. Vienna House Andel’s Lodz obchodził swoją dziesiątą rocznicę.
 
 
Vienna House Andel‘s Lodz lubi wyznaczać trendy i kreatywnie podchodzić do projektów. Nie inaczej było z imprezą z okazji dziesięciolecia. Urodzinową galę poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która pokazała, że można połączyć uroczystą galę ze swobodną atmosferą.
 
 
W imprezie wzięło udział  ponad 500 gości, wśród których znaleźli się ambasadorowie hotelu: Izabela Kopeć, Andrzej Pągowski, Robert Sowa, Małgorzata Walewska czy Marek Kaliszuk. Ten ostatni wystąpił w czasie gali ze swoim muzycznym show, a Izabela Kopeć zaśpiewała utwór „Summertime”. Na scenie Vienna House Andel’s Lodz swój debiut sceniczny miała młoda wokalistka Sanah, która zaczarowała gości swoim głosem i talentem.
 


Imprezę taneczną rozkręcił Nick Sinckler, który od 10 lat mieszka w Łodzi i jest jednym z przyjaciół hotelu.

 
Od 2009 r. trwa nasza wspólna podróż, która się jeszcze nie skończyła. To nieustająca przygoda,której towarzyszą radość, odkrywczość, wyrafinowanie, prostota. Przez te 10 lat budowaliśmy wspaniałe relacje, które z czasem przekształciły się w głębokie przyjaźnie.” – podkreśliła Anna Olszyńska, która stoi na czele hotelu od 10 lat. Przyznała szczerze, że „bez takiej załogi, jaką mam
tutaj, nie byłabym w stanie poprowadzić tego ogromnego statku. Wszystkim Wam bardzo, bardzo dziękuję!”.
 


Hanna Zdanowska, wieloletnia prezydent miasta Łodzi, dziękowała z kolei za współpracę i zaangażowanie hotelu w promocję Łodzi: „Chciałam Wam podziękować za zaproszenie do miejsca,które pokazuje, jak zmienia się nasze miasto. Pokazaliście, że Łódź może i jest piękną metropolią.” – przyznała.
 


W imieniu Vienna House przemówił zaś Martin Ykema, COO Vienna House.
Poza ucztą muzyczną, goście podróżowali również przez różnorodne smaki świata. W kulinarną podróż zaprosił Mirosław Jabłoński, szef kuchni Vienna House Andel’s Lodz wraz ze swoim zespołem. Wspierał go Maciej Duszka ze swoimi kucharzami z Vienna House Mokotow Warsaw. Każda ze stacji,
jak na targu śniadaniowym czy food markecie, dedykowana była innym smakowitościom. Był targ z owocami morza, z hiszpańską paellą, meksykańskimi tortillami, włoskimi serami, polskimi pierogami i kiszonkami czy przekąskami. Goście mogli zrobić sobie kawę z wydrukowanym własnym zdjęciem i
osłodzić ją jednym z wielu ciast czy czekoladowym fondue. Goście, którzy chcieli zaś chwilę odetchnąć, przenosili się do skyFLY Baru, który poza wyjątkowymi autorskimi drinkami, oferuje widok na Łódź i Manufakturę z letniego tarasy na najwyższym piętrze Vienna House Andel’s Lodz.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS