< WRÓĆ DO Niebawem

Food Expo Warszawa - Międzynarodowe Targi Żywności 12-14.09

Niebawem2019-07-14

 Największe Targi Żywności w Polsce

 

Warsaw Food Expo
Największe targi żywności w Polsce – Warsaw Food Expo to doskonała okazja do prezentacji produktów spożywczych, dotarcia do odbiorców z sieci handlowych i branży HoReCa w ramach takich sektorów, jak mięsno-rybny, mleczarski, owocowo-warzywny, piekarsko-cukierniczy, napojowy, alkoholowy, convenience food i żywności regionalnej.

Wszyscy zainteresowani producenci i odbiorcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach B2B z przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce i zagranicznymi grupami zakupowymi. W 2018 roku udało się w ten sposób odbyć ponad 600 indywidualnych spotkań.

Grzegorz Łapanowski
 

 
 
Ambasador strefy Craft Zone. Kucharz, aktywista i propagator dobrego jedzenia, założyciel i prezes Fundacji „Szkoła na widelcu”, właściciel 2 studiów kulinarnych Food Lab Studio i Food lab mini. Autor trzech książek kulinarnych. Juror i prowadzący polskiej edycji Top Chef. Pracował dla Polsatu, TVP, TVN i Kuchni Plus. Obieżyświat, gurmandzista i ogrodnik amator. Na co dzień zajmuje się promocją dobrej żywności i idei zdrowego, dobrego, naturalnego, świeżego i sezonowego żywienia. Miasto i świat przemierza w poszukiwaniu tego co najlepsze. W wolnych chwilach jeździ na deskorolce i na rowerze. Namiętnie kolekcjonuje i uprawia rośliny.

Więcej na stronie: https://warsawfoodexpo.pl/

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS