< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Zmarł Bogusław Oryszczak Arcymistrz wśród Sushimasterów

Wydarzyło się2019-07-30
Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 29 lipca zmarł Bogusław Oryszczak.
Arcymistrz wśród Sushimasterów.

Kucharz, który jako pierwszy w Polsce  w 1990 roku rozpoczął zmagania z jakże piękną i trudną sztuką jaką jest Sushi. Wytrwale ją propagował do końca swoich dni.
 
Bogusław był szefem kuchni w niezliczonych restauracjach i barach Sushi w Polsce, jurorem konkursów sushimasterów, instruktorem kulinarnym  i niedoścignionym wzorem, a przede wszystkim naszym przyjacielem i filarem Sushi Akademii i Studia Sztuki  Kulinarnej. 
 
Żegnamy, Cię
Przyjaciele i  Współpracownicy
 
Rodzinie i bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia. 
Redakcja
 
 
 
Pogrzeb odbędzie się z piątek 02 sierpnia o godzinie 12:30 w kościele św. Marii Magdaleny przy ul. Echa Leśne 2 na Bródnie. Po mszy Ciało zostanie złożone na cmentarzu Bródnowskim.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Bogusława,
szczególnie Kucharzy i Sushimasterów koniecznie w kitlach i czapkach, które zostaną wg. naszych zwyczajów złożone w grobie.
 
KOMENTARZE
2019-07-31Sushi Akademia
Pogrzeb Bogusława Oryszczaka odbędzie się z piątek 2 sierpnia o godz 12;30 w kościele św. Marii Magdaleny przy ul. Echa Leśne 2 na Bródnie. Po mszy Ciało zostanie złożona na cmentarzu Bródnowskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Bogusława. Szczególnie zapraszamy Kucharzy i Sushimasterów koniecznie w kitlach i czapkach, które zostaną wg. naszych zwyczajów złożone w grobie.
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS