< WRÓĆ DO Niebawem

XVI Pomorskie Potyczki Kulinarne. Czekamy na zgłoszenia do końca marca !- 26.04

Niebawem2019-03-12

Zapraszamy !

„Dorsz Bałtycki oraz policzki z dorsza” - to temat i zadanie konkursowe uczestników XVI już edycji Pomorskich Potyczek Kulinarnych. W tym roku organizator postawił na to, aby było zdrowo, świeżo i przede wszystkim lokalnie!

Konkurs dla kucharzy profesjonalnych odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. w nadmorskim obiekcie Primavera Jastrzębia Góra. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca 2019 r.
 
Pomorskie Potyczki Kulinarne to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. Uczestnicy konkursu będą mogli się ubiegać nominację do Kulinarnego Pucharu Polski 2019.
 
 
Kucharze, którzy wezmą udział w konkursie będą musieli przygotować danie główne (6 porcji) i będą mieli na to 1 godzinę 30 minut. Do konkursu zakwalifikowanych zostanie 12 kandydatów wśród zgłoszonych kucharzy pracujących na co dzień w lokalach gastronomicznych, bez względu na rodzaj lokalu i lata praktyki w zawodzie.
 
 
XVI Pomorskie Potyczki Kulinarne odbędą się w ramach Primavera Food Days odbywającego się w Primavera Jastrzębia Góra. Oprócz strefy wystawców, odbędą się również ciekawe prelekcje i pokazy a pierwszego dnia odbędzie się konkurs dla uczniów – II Turniej Kulinarny Prima Zdrowie, który ma na celu wyłonienie nowego talentu kulinarnego Polski północnej! Event uświetni swoją obecność Gwiazda Kulinarna, która zostanie ujawniona już za 2 tygodnie. 
 
 
Uczestników obu konkursów oceni profesjonalne jury gwarantujące zachowanie wysokiego poziomu konkursu. Przewodniczącym jury, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie Tomasz Szymański. 
 
Zwycięzcy XVI Pomorskich Potyczek Kulinarnych ogłoszeni zostaną po konkursie 26 kwietnia podczas uroczystej, wieczornej Gali w sali bankietowej  Primavera Jastrzębia Góra. 
 
 
Organizatorem konkursu jest Dariusz Gwiazda, szef kuchni Primavera Jastrzębia Góra a gospodarzem eventu Primavera Jastrzębia Góra.
 
 
 
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 31 marca 2019 roku.
Zgłoszenia należy wysłać mailowo na adres: dariusz.gwiazda@primaveraspa.pl
 
 
 
Szczegóły zamieszczone są w Regulaminie.
 

Tutaj znajdziesz : Regulamin

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.