< WRÓĆ DO Niebawem

Festiwal Kuchni Greckiej -29.03

Niebawem2019-02-09

Zapraszamy na greckie przyskami podczas targów EuroGastro

 

Dnia 29 marca 2019 roku XIV Festiwal Kuchni Greckiej na XXIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro w Warszawie.
 

Festiwal Kuchni Greckiej to odbywające się od 14 lat wydarzenie skupiające wokół siebie szefów kuchni, kucharzy, przedstawicieli HoReCa, jak i konsumentów oraz wystawców z wielu innych branż.

Teo Vafidis

Podróżnik i Mistrz Kulinarny greckiego pochodzenia.
 
Autor książki "Filozofia smaku" oraz prowadzący i pomysłodawca dwóch programów podróżniczo kulinarnych. Wyróżniony przez UNESCO za rozpowszechnianie gastronomii opartej na diecie śródziemnomorskiej.
Pasjonat kultury i kuchni greckiej, którego największą misją jest dzielenie się nimi z polskimi odbiorcami.

 

Celem konkursu jest promowanie młodych utalentowanych kucharzy, udokumentowanie ich wiedzy zawodowej oraz promocja produktów i kuchni greckiej.

 W konkursie mogą uczestniczyć kucharze pracujący w restauracjach lub restauracjach przyhotelowych.

Zgłoszenie uczestnika do konkursu powinno być dokonane na załączonych formularzach wraz z opisem technologicznym i wyraźnym zdjęciem wykonanego dania głównego oraz deseru, przesłane drogą elektroniczną na adres event@vafidis.pl w formacie PDF. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić czytelnie drukowanymi literami lub elektronicznie, tak aby zawierał imię i nazwisko uczestnika wraz z numerem telefonu i adresem E-mail, oraz pełną nazwę i pieczątkę zakładu pracy i osobę delegującą.

UWAGA ! – termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 11.03.2019 roku.  
Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom obowiązkowe produkty:
Filet z indyka firmy Janex 
Okra mrożona cała- Oerlemans 
Bakłażan świeży 
Por świeży 
Grecka oliwa z oliwek Extra Virgin 

DO PRZYGOTOWANIA DESERU: Firma Criollo Sp.z o.o. przedstawia praliny Luxury autorstwa Marcin Paździor do 14 edycji Festiwalu Kuchni Greckiej- opis pralin dostępny w załączniku.

Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd na tygodniowy pobyt w Grecji dla 2-ch osób ufundowany przez Biuro Podróży Mouzenidis Travel www.mouzenidis.pl, za zajęcie drugiego miejsca w konkursie uczestnik otrzyma wyjazd do fabryki Convoterm w Niemczech.

 
Wszystkie informacje nie objęte regulaminem, proszę kierować do: sprawy merytorycznych Teofilos Vafidis e-mail: teo@vafidis.pl  tel. kom. 608 688 677 sprawy organizacyjne: Łukasz Warych e-mail: event@vafidis.pl tel. kom. 608 689 097, 790 807 055

 
ZASIĘG Wydarzenie jest obecne  w mediach masowych, zapewniając aktywną promocję zarówno naszych jak i Państwa działań w obrębie Festiwalu, dzięki wsparciu licznych patronów medialnych. Informacja oraz relacja z eventu, wraz z logotypami partnerów znajduje się zarówno w przekazach drukowanych jak i radiowych czy telewizyjnych
event@vafidis.pl

 

Tutaj znajdziesz:Regulamin

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

Tutaj znajdziesz: Zgłoszenie

Tutaj zajdziesz: Oświadczenie

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

Tutaj zajdziesz: Czekoladki

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.