< WRÓĆ DO Niebawem

XIV Konkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana” -23.02

Niebawem2019-01-02

Zapraszamy na włoskie smaki do Augustowa !
Regulamin !

               
W dniu 23 lutego 2019 roku odbędzie się  kolejna edycja włoskiego  wydarzenia kulinarnego „Arte Culinaria Italiana „ w Hotelu Warszawa *** SPA & RESORT w Augustowie.
 
 Jak co roku zapraszamy  do objęcia patronatem honorowym Ambasadę Włoską w Polsce, Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, Greckie Stowarzyszenie Kucharzy Poland Branch Office, Stowarzyszenie Włoskich Restauracji i Producentów na Świecie „Ciao Italia2.0” oraz  władze miasta Augustów.  
 
 
XIV konkurs odbędzie się z udziałem Partnera Bellavita Expo The Excellence of Italy Warsaw 2019.  
Autorem  i pomysłodawcą konkursu jest Giancarlo Russo – najbardziej znany włoski szef kuchni, restaurator i autorytet z zakresu kuchni włoskiej w Polsce. Oficjalny kucharz Episkopatu Polski przygotowujący dania m.in. dla Jana Pawła II i Benedykta XVI oraz delegacji z Watykanu podczas pielgrzymek do Polski.
Arte Culinaria Italiana jest imprezą cykliczną odbywająca się  od 2001 roku w różnych hotelach i restauracjach w całej Polsce. Po 5 letniej przerwie, w 2016 roku konkurs wrócił w szeregi najważniejszych wydarzeń kulinarnych w kalendarzu imprez gastronomicznych w Polsce. Konkurs ten służy promocji obiektów hotelarsko-gastronomicznych związanych z kuchnią i kulturą włoską oraz prezentacji firm oferujących wysoko jakościowe produkty.
 
 
Konkurs włoskiej sztuki kulinarnej to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych odbywających się w Polsce, a uczestnicy konkursu to kucharze z wielu najlepszych i uznanych restauracji i hoteli z całej Polski. Podczas konkursu spotkają się największe autorytety kulinarne w Polsce, młodzi adepci sztuki kulinarnej, znane gwiazdy telewizyjne oraz pasjonaci kuchni włoskiej .
Do konkursu dla profesjonalistów zgłaszają się ekipy z hoteli z całej Polski , spośród których jury selekcyjne wyłania 12 najlepszych ekip na podstawie przesłanych zgłoszeń według wytycznych w regulaminie konkursowym.  
Jako uatrakcyjnienie wydarzenia odbywa się także konkurs dla Gwiazd - znanych postaci telewizyjnych, które przygotują do oceny jury VIP jedno danie konkursowe.
 
Serdecznie zapraszamy  wszystkich pasjonatów kuchni włoskiej oraz firmy zainteresowane współpracą  podczas tego wyjątkowego wydarzenia.
Z wielka przyjemnością przedstawiamy współorganizatora konkursu Hotel Warszawa*** SPA & RESORT
 
 
 
Przyjedź jako gość, wyjedź jako przyjaciel.
 
Serdecznie zapraszamy do urokliwie położonego nad Jeziorem Necko Hotelu *** SPA & RESORT w Augustowie. Otoczony lasem sosnowym, położony w uzdrowiskowej części miasta, oferuje idealne warunki do wypoczynku. Różnorodność usług, kameralna atmosfera, bliskość natury są gwarancją udanego pobytu. W restauracji Pinarbo, w dużej mierze przeszklonej, można z bliska podziwiać otaczającą zieleń i jezioro. Obok restauracji znajduje się Atrium Trattoria &Bar z daniami kuchni włoskiej. Nowoczesny, a jednocześnie bardzo klimatyczny i wyjątkowy poprzez oryginalne detale wystroju wnętrza jest idealnym miejscem na spotkania w gronie najbliższych. W hotelowym SPA niezależnie od pogody i pory roku można korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, masaży świata, sauny, jacuzzi oraz groty solnej. Hotel zapewnia komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń. Sale konferencyjne są odpowiednio przystosowane do obsługi tego rodzaju wydarzeń, gwarantując w równej mierze komfort prelegentom, jak i uczestnikom. W sezonie letnim czeka na Gości plaża, wypożyczalnia sprzętu motorowodnego i taras widokowy z letnim barem. Hotel stanowi również idealną bazę wypadową na spływy kajakowe rzeką Rospuda i Czarna Hańcza, piesze i rowerowe wyprawy do Puszczy Augustowskiej, rejsy po jeziorach i Kanale Augustowskim.
 
 
 
W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy na www.hotelwarszawa.pl
 
 
Serdecznie zapraszamy
Giancarlo Russo
Andrzej Burkiewicz
Organizatorzy
 

Tutaj znajdziesz Regulamin

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

Tutaj znajdziesz : Arkusz zgłoszeniowy

Tutaj znajdziesz: Oświadczenie

Tutaj znajdziesz :Danie Głowne

Tutaj znajdziesz :Makaron

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.