< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Podsumowanie Targów EKOstyl w Bielsku Bialej

Wydarzyło się2018-11-25
 
 
Tak w kilku słowach można podsumować targi Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej, które zakończyły się w niedzielę w dniu 18 listopada br.
 
W opinii wielu gości  i osób z ekobranży  - Targi EKOstyl są potrzebnym, bardzo dobrze służącym promowaniu zdrowego stylu  życia wydarzeniem. 
 
 
Targi odnotowują stałą tendencję wzrostową – w minionej edycji wzięło udział ponad 250 wystawców – o 20 % więcej  niż przed rokiem, rekordową okazała się też frekwencja zwiedzających o 15 % więcej w porównaniu z poprzednią edycją.
Były to 3 inspirujące dni pełne zdrowych produktów, naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę, nowych smaków, zapachów oraz kolorów. Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, wręcz oblegane przez zwiedzających.
 
Dzięki bogatej i ciekawej ofercie, jaką przygotowali wystawcy, a także z uwagi na atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, wykładów i prelekcji  – targi zebrały wiele pochlebnych  opinii  ze strony obecnych na targach ekspertów, partnerów targów jak i odwiedzających gości.
 
 
W tym roku na targach pojawiło się też wielu przedstawicieli firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z wystawcami, byli też obecni klienci i biznesmeni z Czech i Słowacji.
Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością -  polskich producentów i lokalnych rolników, a także stoiska   z wielu innych regionów świata.
 Prezentowane były m. in. regionalne specjału z Litwy, austriackie i niemieckie sery, smakowite przetwory z Grecji, Bułgarii, Węgier, Austrii, Azerbejdżanu, Portugalii, Ukrainy i innych regionów Europy.
 
Bardzo atrakcyjne dla zwiedzających okazały się też stoiska  firm i placówek oferujących profilaktykę zdrowotną, wczesną diagnostykę, odnowę biologiczną , 
anti age, a także suplementację, doradztwo dietetyczne.
 
 
Wszystkie te produkty, terapie i usługi łączył  jeden cel – były  naturalne, bezpieczne, służące  zdrowiu i podnoszeniu jakości życia.
 
 
Organizator targów – Biuro Promocji i Wystaw Astra dziękuje wystawcom za udział w targach, gościom targowym za rekordową frekwencję oraz za szereg życzliwych opinii. 
 
Zapraszamy na następną edycję tego wydarzenia , które odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w Bielsku – Białej.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS