< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

„Sezonówki” – po porach roku i smakach natury !

Nowości wydawnicze2018-10-10

 

Wydawnictwo KUKBUK wydało swoją pierwszą książkę zatytułowaną „Sezonówki”. To oryginalny przewodnik po porach roku i smakach natury, których urodzaj przypada na konkretny czas. Redaktorką naczelną wydania jest Daria Pawlewska, a dyrektorką kreatywną i artystyczną Oliwia Gede-Niewiadomska.

Książka jest dostępna wyłącznie w e-sklepie KUKBUK.
 

Kiedy jest najlepsza pora na pora? Jak zrobić kiszoną kapustę? Dlaczego warto jeść bób i czym popijać śliwki? W „Sezonówkach” – pierwszej książce wydawnictwa KUKBUK – czytelnik znajdzie odpowiedź na te i wiele innych pytań, a także na nowo odkryje naturalne smaki oraz przeczyta inspirujące rozmowy i opowieści o ludziach, dla których życie w zgodzie z naturą to kwestia codzienności, świadomości i odpowiedzialności za przyszłe pokolenia.
„Sezonówki powstały z szacunku do przyrody, z chęci upowszechnienia wiedzy o niej i wspierania ludzi, którym zależy na zielonym dobrostanie następnych pokoleń.” – mówi Daria Pawlewska, redaktorka naczelna.
 
Oprócz sezonowych dóbr i porad co można z nich przyrządzić oraz z jakim winem je połączyć, czytelnik znajdzie w „Sezonówkach” również informacje o walorach zdrowotnych i różne ciekawostki związane z kontekstem kulturowo-społecznym sezonowych składników, a wszystko to okraszone barwnymi ilustracjami i inspirującymi cytatami. 
 
„Aby pomóc sobie i innym w wyborze producentów uczciwego jedzenia oraz utalentowanych rzemieślników, zorganizowaliśmy konkurs KUKBUK Poleca. Ta niezwykła akcja zaprowadziła nas do wyjątkowych ludzi. Poznaliśmy prawdziwych idealistów, dla których rozwijanie własnych pasji oraz miłość do przyrody, nie są tylko pustymi słowami. To oni zainspirowali nas do stworzenia tej publikacji.” – dodaje Daria Pawlewska.
 
„Sezonówki” oprawione w twardą, zieloną oprawę ze złoconym tytułem mają 143 strony, kosztują 29 zł i są dostępne wyłącznie w e-sklepie KUKBUK (sklep.kukbuk.pl).
-
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS