< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Kolacja na 4 ręce w STUDIO QULINARNYM - 24.09

Hotele i restauracje2018-08-01

Skosztuj autorskich dań Mistrzów z gwiazdkowych restauracji- Giacomo Monzali i Björna Swansona 

Zapraszamy Państwa na czwartą edycję ,,Kolacji na 4 ręce” w Studio Qulinarne, która odbędzie się już 24 września o godzinie 19:30.

Gospodarzami wieczoru będą Chef Giacomo Monzali oraz jego gość Chef Björn Swanson – właściciel znanej, berlińskiej restauracji Golvet, nagrodzonej gwiazdką Michelin. 

Chef Björn Swanson- urodził się i wychował w Berlinie, (Niemcy). Styl jego kuchni odzwierciedla jego korzenie, które znajdują się w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Po wielu latach podróży i pracy w najlepszych restauracjach, takich jak 2 gwiazdki Michelin „Fischers Fritz” i „Facil” w hotelu Mandala, Björn Swanson postanowił powrócić do swojego rodzinnego miasta, aby otworzyć restaurację „Golvet”, która została wyróżniona gwiazdką Michelin i zdobyła 16 punktów w Gault & Millau w ciągu pierwszych 6 miesięcy po jej otwarciu.

„Kolacja na 4 ręce” – to projekt na kulinarnej mapie Krakowa

 
Inicjatywa „Kolacja na 4 ręce” to cykl spotkań o charakterze gala dinner organizowanych cyklicznie w Studio Qulinarnym, którego właścicielką jest restauratorka Katarzyna Grüning.


 

W trakcie każdej z kolacji szef kuchni Giacomo Monzali zaprasza do współpracy cenionego szefa nagrodzonego Gwiazdką Michelin. Wspólnie opracowują menu bazujące na ich unikalnych doświadczeniach, które serwowane jest w formule fine dining. Kolacje są nie tylko okazją do poznania kuchni na najwyższym poziomie, ale także rozmowy z szefami kuchni !

 

CENA KOLACJI: 290 ZŁ / OD OSOBY. CENA WINE PAIRING: 240 ZŁ.
REZERWACJE PRZYJMUJEMY DROGĄ MAILOWĄ: biuro@studioqulinarne.pl LUB TELEFONICZNIE: +48 12 430 69 14

zdjęcia: Batat Studio

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS