< WRÓĆ DO Niebawem

XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy już we wrześniu 2-4

Niebawem2018-07-01

Walka z wiatrem i wodą !

 
 
Tegoroczna, XV edycja Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy, organizowana przez Fundację Polish Prestige Hotels wspólnie z hotelem Amax w Mikołajkach, odbędzie się w dniach 2-4 września. 
Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie branży, które odbywa się cyklicznie od 2002 roku. Poprzednie edycje – zdaniem organizatorów – świadczą o dużym zainteresowaniu środowiska hotelarzy taką formą integracji. Organizatorzy są przekonani, że tegoroczna edycja imprezy będzie cieszyła się równie dużą frekwencją. Jak podkreślają, walka z wiatrem i wodą, wspaniała atmosfera oraz elementy rywalizacji pozytywnie wpływają na zacieśnianie więzi branżowych.
Po raz drugi Partnerem regat jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. 
Regaty w tym roku rozegrane zostaną w trzech klasyfikacjach, pierwszej – dla hoteli zrzeszonych w Fundacji PPH, drugiej – dla hoteli zrzeszonych w IGHP, oraz trzeciej – dla hoteli niezrzeszonych i firm współpracujących.  
 
 
Firmy i hotele zainteresowane udziałem w imprezie zapraszamy do kontaktu: Monika Trojan  mt@hotelepph.pl oraz Marcin Wilczyński marcin@hotel-amax.pl.
 
 
Partnerzy i sponsorzy: Bartbo, Akademia Kusznierewicza Klub Mila Kamień, Ecolab, Kompania Piwowarska, Centrum Wina, Iglotex-, Bidfood Farutex, Oerlemans.
 
Patronat medialny nad tegorocznym wydarzeniem objęli:  Przegląd Gastronomiczny, Event Management Polska, Hotelarz oraz Papaja.  
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.