< WRÓĆ DO Niebawem

„Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”-02.06

Niebawem2018-03-02

Zakwalifikowani zawodnicy 

Już 02 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejna, jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”.

Konkurs, którego głównym pomysłodawcą oraz organizatorem jest Stefan Birek, Szef Kuchni w Hotelu Lord**** w Warszawie odbędzie na podzamczu Hotelu Zamek Pułtusk*** w Pułtusku.

Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Środowiska - Pan Henryk Kowalczyk oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pan Krzysztof Jurgiel.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu i pomocy merytorycznej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, Klubu Szefów Kuchni oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu uczniów szkół gastronomicznych oraz zespoły reprezentujące restauracje i hotele z całej Polski (w konkursie udział wezmą dwuosobowe ekipy kucharzy).

Przedmiotem tegorocznej rywalizacji konkursowej jest przystawka zimna lub gorąca oraz danie główne.

Obowiązkowymi produktami do przygotowania przystawki są: 

- Filet z miętusa oraz jogurt naturalny

Obowiązkowymi produktami do przygotowania dania głównego są:

- Udziec z sarny oraz borowik

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU:
 
Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś” do udziału zakwalifikowała następujące drużyny: 
 
KATEGORIA PROFESJONALIŚCI
1. Tomasz Sowiński oraz Marcin Kowalski - RESTAURACJA PASJA (Gorzów Wlkp.)
2. Marcin Ćwik oraz Mikołaj Kruszona - PURO HOTEL POZNAŃ (Nifty No.20)
3. Paweł Żukowicz oraz Przemysław Siuda - RESTAURACJA SOWA (Bydgoszcz)
4. Janusz Sychta oraz Dawid Widrowski - SHERATON SOPOT HOTEL
5. Hubert Misterkiewicz oraz Łukasz Wolny - HOTEL SŁONECZNY ZDRÓJ (Busko Zdrój)
6. Bartosz Ludniewski oraz Tomasz Szymański - SMACZNA DIETA I HOTEL FADO (Gorzów Wlkp.)
7. Mariusz Szwerluga oraz Piotr Kuzdro - GRAND HOTEL BOUTIQUE (Rzeszów)
8. Grzegorz Bucki oraz Adriana Wójcikowska - RESTAURACJA AMARYLIS (Kraków)
9. Dariusz Gibas oraz Sebastian Ossowski - PROLOGUE RESTAURANT (Gdańsk)
10. Jakub Rusinek oraz Wojciech Kotula - HOTEL METROPOLITAN (Rzeszów)
11. Dominik Moćko oraz Piotr Trześniewski - HOTEL MARRIOTT (Warszawa)
12. Sebastian Szynkiewicz oraz Patrycja Reich - DOLCE VITA (Bydgoszcz)
 
KATEGORIA PROFESJONALIŚCI - EKIPY REZERWOWE
1. Dawid Zagrzywiec oraz Piotr Gipsiak - HOTEL RENAISSANCE/HOTEL COURTYARD
2. Jarosław Żuchowicz oraz Julia Włodarczyk  - HOTEL MERCURE OPOLE
 
 
KATEGORIA UCZNIOWIE SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH
1. Jakub Sobczak oraz Jacek Darnowski - ZSG ŁÓDŹ
2. Bartosz Krajewski Monika Lewkowicz - ZSGH GDAŃSK
3. Jakub Małkowski oraz Paulina Karaluch - ZSG  WARSZAWA
4. Przemysław Rybski oraz Dominik Wiśniewski - ZSGH WARSZAWA
5. Łukasz Florjańczyk oraz Grzegorz Zych - ZSG WARSZAWA
6. Krzysztof Kowalski oraz Filip Ziemiński - ZSG RZESZÓW
7. Szymon Jakubasz oraz Weronika Pławińska - ZS NR 7 w WAŁBRZYCHU
8. Grzegorz Królik oraz Arkadiusz Woźniak - TECHNIKUM LIDER LUBLIN
 
KATEGORIA UCZNIOWIE – EKIPY REZERWOWE
1. Milena Koprowska oraz Katarzyna Polaczyk - ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO  w Zielonej Górze
2. Kamila Sokołowska oraz Marek Krzysiak - TECHNIKUM MENEDŻERSKIE w Bydgoszczy
 
 
Wszystkie ekipy, które zakwalifikowały się do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś” powinny do dnia 23 maja 2018 roku dokonać potwierdzenia uczestnictwa w konkursie. Potwierdzenie należy przesłać drogą elektroniczną na adres : konrad.birek@gmail.com
Brak potwierdzenia w wyznaczonym terminie spowoduje wykluczenie drużyny z konkursu i zastąpienie jej ekipą rezerwową.
Organizatorzy przypominają jednocześnie, że z dniem 27 maja 2018 roku upływa termin nadsyłania  zapotrzebowania na obowiązkowe produkty konkursowe.
 
Pozostałym drużynom, które nie zakwalifikowały się do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś” serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie dań konkursowych, jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.

Zwycięzcy konkursu – w kategorii profesjonaliści – otrzymają nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2018.

Wszystkim Partnerom, Uczestnikom oraz Gościom dotychczasowych edycji bardzo dziękujemy za wieloletnie wsparcie i zapraszamy do współpracy podczas X edycji.

 

Program

Od 7.00 przygotowanie mięsa i ryb metodą BBQ Scenariusz X Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego Polska Wczoraj i Dziś
7.30 spotkanie ekip kulinarnych konkursu dla uczniów szkół gastronomicznych 
- poranna odprawa
7.45 wprowadzenie na stanowiska konkursowe pierwszych zespołów ze szkół gastronomicznych
8.00  - 9.30 start ekip nr 1- 4 (uczniowie)
9.30 wprowadzenie na stanowiska konkursowe kolejnych ekip
9.45 – 11.15 start ekip nr 5-8 (uczniowie)
 
11.15 wprowadzenie na stanowiska konkursowe pierwszych drużyn profesjonalnych
11.30 – 13.00 start ekip profesjonalnych nr 1-4
13.00 wprowadzenie na stanowiska konkursowe kolejnych uczestników 
13.15 – 14.45 start ekip profesjonalnych nr 5-8 
14.45 wprowadzenia na stanowiska konkursowe kolejnych uczestników
15.00 – 16.30 start ekip profesjonalnych nr 9-12
 
PONADTO:
 
Ok 10.30 I pokazowa degustacja BBQ
10.50 Strażacka Orkiestra Dentej I występ ok 15-20 min
11.00 Przyjazd motocyklistów z Honda Gold Wing Club of Poland
11.30 Marsz paradny po rynku w Pułtusku: Motocykliści, Szefowie kuchni, Myśliwi, + Strażacka Orkiestra Dentej + sygnaliści myśliwscy
Ok 12.00 start konkursów kulinarnych dla dzieci i młodzieży 
- Przygotowanie fantazyjnej kanapki 12.00 – 13.00 nagrody ok 13.15
- Dekorowanie tarty owocowej 13.00 – 13.45 nagrody ok 14.00
- Przygotowanie i picie na czas shake’a owocowego 14.00 – 14.45 nagrody ok 15.00
 
Ok 12.00 II pokazowa degustacja BBQ
12.30 Pokaz sygnalistów sygnałów myśliwskich ok 15 min
12.45 Pokaz grillowania na Green eggs 
13.00 Koncert Młodzieżowej Strażackiej Orkiestry Dentej (ok 30-40 min)
13.00 Start konkursów Grill & BBQ
13.00 – 14.00 Start 3 ekip myśliwych (Grill & BBQ)
13.15 Ogłoszenie wyników konkursu przygotowania fantazyjnej kanapki
Ok 13.30 III pokazowa degustacja BBQ 
14.00 Ogłoszenie wyników Konkursu dekoracji tarty owocowej 
14.15 – 15.15 Start 3 ekip motocyklistów (Grill & BBQ)
15.00 Ogłoszenie wyników konkursu picia shake owocowego na czas 
15.30 – 16.30 Start 3 ekip aktorzy i dziennikarze (Grill & BBQ)
 
 
19.30 rozpoczęcie gali
Przywitanie
Podziękowania dla Patronów, sponsorów, jurorów, Ambasador 
20.00 Piotr Pręgowski I występ ok 30 min
20.30 Nagrody BBQ, uczniowie, profesjonaliści
21.00 Piotr Pręgowski 
21.30 Licytacja 
Ok 21.45 Pokaz sztucznych ogni 
 

Tutaj znajdziesz : Regulamin Profesjonaliści

Tutaj znajdziesz Formularz profesjonaliści

Tutaj znajdziesz : Regulamin Uczniowie

Tutaj znajdziesz Formularz uczniowie

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.