< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Roger Federer - wielki mistrz tenisa- Ambasadorem marki Barilla !

Kalejdoskop2018-01-31
Roger Federer dołączył do grona ambasadorów marki Barilla. Sportowiec wystąpił w nowej kampanii reklamowej Mistrzowie Makaronu.
 
Roger Federer w kampanii Mistrzowie Makaronu występuje wspólnie z szefem kuchni Davidem Oldanim, zdobywcą wielu nagród i gwiazdki Michelin. Mistrzowie Makaronu to nowa globalna platforma marki Barilla. Platforma będzie działać w ponad 40 krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Niemczech, Francji i we Włoszech.
 
Kampania obejmuje reklamy telewizyjne (TVC), treści on-line i w mediach społecznościowych, reklamę zewnętrzną oraz cyfrową komunikację zewnętrzną.
Film z gotującym Rogerem Federerem zostanie opublikowany w jego kanałach społecznościowych, a publikację już poprzedziła seria teaserów udostępnionych przez Oldaniego i Federera.
 
Jest to pierwsza kampania, w której Roger Federer występuje w roli ambasadora marki Barilla. Davide Oldani z kolei współpracuje z marką już od dłuższego czasu. Zajmuje się opracowywaniem oryginalnych przepisów i tworzeniem nowoczesnych wersji klasycznych włoskich potraw.
 
W ubiegły weekend (28.01) Roger Federer wygrał turniej Australia Open, a tym samy zdobywając 20 - ty wielkoszlemowy tytuł w karierze. Jest to rekord wśród singlistów !!!
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.