< WRÓĆ DO Niebawem

Stypendialny projekt dla młodych szefów- staż/etat w 50 najlepszych restauracjach świata !

Niebawem2018-01-29
 
The 50 Best BBVA Scholarship (organizacja 50-ciu najlepszych światowych restauracji i Banco Bilbao Vizcaya z Argentyny (BBVA) ogłasza projekt "50 najlepszych stypendiów BBVA", który gwarantuje wyjątkowe możliwości dla początkujących szefów kuchni z całego świata.
 
Roczny program stypendialny wyłoni utalentowanych szefów kuchni i rozwinie ich potencjał dzięki stażom  w kuchniach jednych z najlepszych restauracji na świecie!

W przypadku inauguracyjnego stypendium na rok 2018 roku, uczestnik zostanie zaproszony do pracy m.in : w Mugaritz k. San Sebastian/ Hiszpania i Atelier Crenn w San Francisco /USA, na okres trzech miesięcy.
​Stażysta ma również szansę uczestniczenia w dorocznej gali The 50's Best  Restaurant Awards 2018, która w tym roku odbędzie się w czerwcu w Bilbao/ Hiszpania.  To będzie niepowtarzalna okazja bycia zaprezentowanym na scenie  przed czołowymi światowymi szefami kuchni i mediami.
 
Uczestnicy, którzy pragną wziąć udział w projekcie, powinni m.in. posiadać minimum rok a najwyżej trzyletnie doświadczenie pracy w profesjonalnej kuchni w pełnym wymiarze godzin. Wnioski można składać online: https://wrbookings.50bestscholarship.com/
Stypendium jest dostępne dla kucharzy w wieku od 18 lat z dowolnego zakątka świata. Trójstopniowy proces oceniania będzie nadzorowany przez zespół 50 najlepszych z udziałem takich szefów jak Andoni Luis Aduriz z Mugaritz i Dominique Crenn z Atelier Crenn, a także przedstawiciele BBVA.
Pełne informacje na temat warunków uczestnictwa są podane na stronie internetowej stypendium: https://wrbookings.50bestscholarship.com/
 
Skorzystaj z tej Szansy!!!
Trzymamy kciuki!!!
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS