< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Ponad 50 szefów kuchni i cukierni w eleganckim projekcie Smarten!

Wydarzyło się2017-11-02

Nowy Rok rozpocznijmy nowym kalendarzem z szefami kuchni !

Na rynek HoReCa trafiło kolejne wydanie Kalendarza Smarten z Szefami kuchni i cukierni. Po sukcesie poprzednich edycji pomysłodawcy projektu, którzy na co dzień pracują z szefami i w tym roku wydali nietuzinkowy kalendarz, w którym rok 2018 zadedykowali wielkiemu wydarzeniu – krajowym eliminacjom Bocuse d’Or Poland 2018. Ten najważniejszy konkurs kulinarny na świecie powrócił do naszego kraju a oficjalnym reprezentantem marki Bocuse d’Or w Polsce jest agencja Smarten PR.
             W tym roku zaproszono do projektu ponad 50 szefów kuchni i cukierni. Wtedy nie wiedziano jeszcze, że wśród nich znajdują się kucharze, którzy zakwalifikują się do finału Bocuse d’Or Poland 2018, który odbędzie się w dniach 27-28 lutego w Warszawie.
Ideą tej edycji kalendarza są kolorowe zdjęcia szefów wykonane w plenerze. 
Wiele z tych miejsc nawiązuje do regionu, z którym bohaterowie poszczególnych kart kalendarza związani są kulinarnie. A zatem każdy miesiąc to inna historia i inna część naszego pięknego kraju. Połączono młodość z długoletnim doświadczeniem i niekwestionowanymi autorytetami polskiej gastronomii w pięknych okolicznościach przyrody. 
Dodatkowym elementem umieszczonym również w tegorocznym kalendarzu są ważniejsze daty wydarzeń gastronomicznych, które będą miały miejsce w nadchodzącym roku. Wśród nich targi, konkursy i tematyczne święta w poszczególnych dniach. 
           Kalendarz Smarten jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju przede wszystkim ze względu na osoby, które wzięły udział w projekcie jak również jego ciekawe, niekonwencjonalne wydanie. Jest również swojego rodzaju podziękowaniem dla Szefów za ich codzienną, niełatwą pracę i pokazaniem, że to co robią jest ważne i smaczne, nie tylko w wymiarze jedzenia.
 
Partnerami kalendarza są: Bosch, Sokołów, Lesaffre, Ambasador 92, Debic, CHEF, Fine Dine, Gastro Magic Service, 123Gastro oraz Convotherm.
 
Patronat: KSK, OSSKiC, Biznes Restauracje & Catering, Newsgastro, Papaja, Poradnik Restauratora.
 
 
Aut. SmartenPR
www.smartenpr.pl 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS