< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Maciej Małecki otrzymał nominację do Kulinarnego Pucharu Polski 2018

Wydarzyło się2017-10-27

Pierwsza nominacja wręczona !

Pierwsza nominacja do Kulinarnego Pucharu Polski 2018 przyznana
Otrzymał ją Maciej Małecki, który razem z Marcinem Nowakiem zwyciężyli 6.  edycję Kulinarnego Rajdu Mistrzów.
 

Konkurs odbył się w piątek, 10 listopada, w Haston City Hotel we Wrocławiu. Uczestnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich, sprawnościowa, polegała na przygotowaniu sosu drobiowego na białym winie ze śmietanką w formie glace z użyciem szalotki, masła, śmietany, fondu drobiowego marki Chef, wina białego typu chardonnay oraz soli i świeżo zmielonego pieprzu. Druga konkurencja była pojedynkiem na smaki. Zawodnicy musieli się wykazać pomysłem na połączenie, w ramach przystawki, fileta z sandacza, boczku wędzonego, szczypiorku i dowolnego produktu marki Chef,a także przygotować danie główne, w którym składnikami obowiązkowymi były filet ze strusia, langustynki, brandy i również dowolny produkt CHEF. 

W ocenie Jury najlepszymi okazali się Pierwsza nominacja do Kulinarnego Pucharu Polski 2018 przyznana otrzymał ją Maciej Małecki, który razem z Marcinem Nowakiem zwyciężyli 6.  edycję Kulinarnego Rajdu Mistrzów.
 
 
Na kolejnych miejscach uplasowali się: Przemysław Gościniak i Bartłomiej Kornacki z Restauracji Warszawska w Sosnowcu - II miejsce oraz Sebastian Kornacki i Paweł Jagiełło reprezentujący Airport Hotel Okęcie.
 
Umiejętności Macieja Małeckiego będziemy mogli podziwiać ponownie w dniach 2-3 października 2018, podczas finału Kulinarnego Pucharu Polski 2018.
Więcej informacji o konkursie na www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS