< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Krajalnica Bizerba nagrodzona przez przewodnik Poland 100 Best Restaurant

Nowości produktowe2017-10-03

Produkt Roku 2017 !

Firma Bizerba Polska coraz szybciej zdobywa gastronomiczny rynek, ich sztandarowy produkt- ręczna krajalnica grawitacyjna zyskała aprobatę wśród profesjonalnych szefów kuchni i kucharzy, którzy doceniają jej innowacyjność, doskonałą jakość, precyzję, a także dbałość o energię, higienę i bezpieczeństwo pracy. Urządzenie to posiadają również nowoczesny system połączeń multimedialnych, który ułatwia nie tylko pracę, ale też edukuje. Odpowiednie użytkowanie krajalnicy powoduje, że może ona wpływać również na smak warzyw, owoców, mięs, czy wędlin, co w profesjonalnej kuchni nie jest bez znaczenia.

W dowód uznania Klub Szefów Kuchni podczas gali Poland 100 Best Restaurant przyznał Krajalnicy Bizerba- specjalną nagrodę w kategorii - Produkt Roku 2017. 

Relację z tego niezwykłego wydarzenia można obejrzeć w materiale filmowym:
https://www.facebook.com/BizerbaPolska/videos/1967293140155399/

Opis produktu:

Ręczna krajalnica grawitacyjna wykorzystuje siłę grawitacji, a dzięki ergonomicznym, pochylonym saniom oraz doskonałej precyzji jest idealnym rozwiązaniem w przypadku ręcznego krojenia nawet ciężkich i trudnych produktów takich jak szynka parmeńska, szynka serano, czy długodojrzewające sery żółte. 
 
Dodatkowo krajalnicę GSP H można wzbogacić o powłokę Ceraclean®, która nie tylko znacznie ułatwia proces czyszczenia, lecz także gwarantuje proste doprowadzenie produktu do krojenia do noża. Krajalnica jest dostępna w wielu wariantach.
 
GSP H (Highline) to krajalnica grawitacyjna klasy premium do wędlin i sera. Najważniejsze funkcjonalności, które podwyższają komfort codziennej pracy każdego szefa kuchni to:
- nóż Ø 330 mm
- grubość krojenia: 0-24 mm (0-3 mm rozszerzona skala)
- obudowa: anodowane aluminium (eloksal)
- sanie nachylone pod kątem 25°
- pierścień osłony noża na całym obwodzie noża
- ostrzałka instalowana na maszynie
- przytrzymywacz produktu odsuwany za sanie
- automatyczne wyłączenie noża po 30 sek., gdy sanie nie pracują
- zerowy pobór mocy w trybie „standby”; 0 35% zmniejszone zapotrzebowanie na energię w porównaniu z konkurencją
- pakiet bezpieczeństwa "Illumination" - pokrętło przy krajalnicy świeci na zielono (nóż osłonięty) lub na czerwono (nóż nieosłonięty), co daje użytkownikowi możliwość monitorowania stanu urządzenia. Dzięki temu niebezpieczeństwo ran ciętych zostaje znacznie ograniczone. 
 
Kontakt z firmą Bizerba Polska na stronie:

https://www.facebook.com/BizerbaPolska/
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS