< WRÓĆ DO Niebawem

Czas na gęsinę w Twojej Restauracji - Program 10-11.11

Niebawem2017-10-31

W listopadzie serwuj dania z gęsiny !

Akcja skierowana do każdej restauracji w Polsce !

 

Już od dziewięciu lat przypominamy przysłowie „Na świętego Marcina najlepsza gęsina”. Województwo Kujawsko- Pomorskie rozpoczyna więc po raz kolejny promocję polskiej tradycji, czyli serwowania gęsiny na 11 listopada (św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości).

Nasze zaproszenie do udziału w akcji „KUJAWSKO-POMORSKA GĘSINA NA ŚW. MARCINA” jest skierowane do każdej restauracji w Polsce. Jak co roku chcemy wesprzed promocyjnie restauracje, które zgłoszą się do naszej akcji. Nie pobieramy żadnych opłat, nie stawiamy żadnych warunków poza złożeniem deklaracji serwowania gęsiny w Paostwa restauracji co najmniej od 11 listopada do 31 grudnia 2017 r. 

Nie ma znaczenia wielkość Państwa lokalu, liczy się chęć przystąpienia do naszego projektu i  odesłanie formularza zgłoszeniowego, co będzie równoznaczne ze złożeniem deklaracji, że w Państwa menu znajdą się potrawy z gęsiny. To Państwo decydujecie, ile potraw z gęsiny oferować będzie Państwa restauracja. 
 
Ze swej strony oferujemy restauracjom biorącym udział w akcji bez żadnych opłat:  1. Naklejki na drzwi reklamujące akcję; 2. Plakaty A3 – w formie elektronicznej do pobrania z naszej strony; 3. Ulotki z miejscem do przybicia pieczątki z nazwą własnej restauracji oraz jej adresem – w formie elektronicznej do pobrania z naszej strony; 4. Elektroniczne wersje okolicznościowego menu oraz projekty innych materiałów, wspomagających sprzedaż – do pobrania z naszej strony; 5. Promocję Państwa restauracji na stronie akcji www.czasnagesine.pl oraz na portalach współpracujących z nami; 6. Wiele ułatwień i gotowych wzorów grafik i banerów do wykorzystania w promocji Państwa restauracji; 7. Stworzenie możliwości informowania i promowania Państwa akcji i eventów, organizowanych w ramach akcji „Czas na gęsinę” na naszej stronie. 8. Promocję akcji poprzez rozlosowanie 100 voucherów na kolacje dla dwóch osób wartości 100 zł oraz 50 voucherów premium wartości 150 zł dla krytyków, dziennikarzy i blogerów kulinarnych, refundowanych przez nas po wykorzystaniu ich w Państwa restauracji przez Gości.
9. Promocję akcji w mediach ogólnopolskich; 10. Zorganizowanie konkursu dla Gości restauracji w formie publikowanych opinii o serwowanych w Państwa restauracji potrawach z gęsiny. Najciekawsze opinie będą przez nas nagradzane upominkami.  

Każda z restauracji zostanie zobowiązana do: 
1. Umieszczenia w widocznym miejscu naklejki, otrzymanej od nas, informującej o tym, że restauracja bierze udział w naszej akcji; 2. Umieszczenia w swojej karcie menu jednego lub więcej przepisów na gęsinę, która będzie serwowana w okresie co najmniej od 11 listopada do 31 grudnia br.; 3.  Przyjmowania i obsługi gości, którzy pojawią się w restauracji z naszymi voucherami, te będą przez nas refundowane; 4.  Przysyłania przepisów, informacji, zdjęć, które będą promować Państwa restaurację oraz akcję „Czas na gęsinę”. 

O zakwalifikowaniu restauracji do akcji „Czas na gęsinę” poinformujemy drogą mailową (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym).  Już czas na gęsinę! 
 
Zapraszamy do współpracy!  Wykonawca zamówienia Województwa Kujawsko-Pomorskiego:  KONSORCJUM SOS - MOROZ, tel. 566521016  fax 566521016 w. 23 

11 LISTOPADA (SOBOTA)
10:00 – 17:00
 
 
 
10:00 Otwarcie kiermaszu gęsinowego
10:00 Początek działalności Gęsiej Karczmy
10:30 Filmowe archiwum akcji „Kujawsko-pomorska gęsina
na św. Marcina”
11:00 Prezentacje kulinarne: Łukasz Lofek
12:30 Prezentacje kulinarne: Katarzyna Bosacka
13:30 Siłacz dnia – konkurs z nagrodami
14:00 Prezentacje kulinarne: Łukasz Lofek
15:00 Wręczenie nagrody „Złoty półgęsek” 2017
15:30 Katarzyna Bosacka
16.30 Filmowe archiwum akcji „Kujawsko-pomorska gęsina
na św. Marcina”

12 LISTOPADA (niedziela)
10:00 Otwarcie kiermaszu gęsinowego
10:00 Początek działalności Gęsiej Karczmy
10:30 Filmowe archiwum akcji „Kujawsko-pomorska gęsina
na św. Marcina”
11:00 Gęsie Koło Fortuny – konkurs z nagrodami
11:00 Prezentacje kulinarne: Rafał Godziemski
12:00 Prezentacje kulinarne: Rafał Godziemski
13.00 Gęsie Koło Fortuny – konkurs z nagrodami
13.15 Prezentacje kulinarne: Magda Gessler
14.30 Siłacz dnia – konkurs z nagrodami
15.00 Prezentacje kulinarne: Magda Gessler
16.30 Filmowe archiwum akcji Kujawsko-pomorska gęsina
na św. Marcina”
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
PRZYSIEK k. TORUNIA
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
PRZYSIEK k. TORUNIA
STREFA DLA DZIECI
Krótkie przedstawienia teatralne
Warsztaty artystyczne
Plac zabaw i atrakcje dla najmłodszych
Konkursy z nagrodami
INNE ATRAKCJE
fotobudki, ścianka wspinaczkowa, siłomierz,
zabawy i konkursy z nagrodami
STREFA DLA DZIECI
Krótkie przedstawienia teatralne Warsztaty artystyczne
Plac zabaw i atrakcje dla najmłodszych
Konkursy z nagrodami
INNE ATRAKCJE
fotobudki, ścianka wspinaczkowa, siłomierz, zabawy i konkursy z nagrodami
 
VOUCHERY
Poniżej znajduje się wzór vouchera (awers i rewers), który jest formą nagrody w konkursach związanych z naszą akcją. Do restauracji, które uczestniczą w akcji, mogą trafić Goście posiadający takie vouchery. Każdy voucher będzie dodatkowo oznaczony  hologramem z numerem.
Wartość vouchera wynosi 100,00 lub 150,00 zł i na taką kwotę brutto nastąpi zwrot pieniędzy do Państwa restauracji. Jeżeli rachunek gości z voucherem będzie wyższy – brakującą kwotę pokrywają oni samodzielnie.
Zwrot kwoty za voucher odbędzie się na podstawie przysłanej faktury na 100 zł brutto wraz z dopiętym voucherem. W przypadku większej liczby voucherów faktura może być zbiorcza.
Adres i dane płatnika za zrealizowane vouchery:
SOS MUSIC Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła sp.j.
Jagiellońska 20/1
87-100 Toruń
NIP: 9562107179

 
Dziękujemy za udział w naszej akcji! Jesteśmy do Państwa dyspozycji: kontakt@czasnagesine.pl
https://czasnagesine.pl/restauracje

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.