< WRÓĆ DO Niebawem

XIV edycję konkursu „Lubelskie Smaki 2017” pod hasłem ”Kuchnia Polska” -21.10

Niebawem2017-08-12

Czekamy na zgłoszenia !!!

Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, organizuje XIV edycję konkursu „Lubelskie Smaki 2017” pod hasłem ”Kuchnia polska”.
 
Nad doradztwem merytorycznym czuwać będą: Stowarzyszenie Lubelskich Kucharzy i Stowarzyszenie Euro-Toques Polska.
 
Termin konkursu 21 października 2017 r. w Targach Lublin w Lublinie w godzinach od:
8.30-18.00. Konkurs ma charakter ogólnopolski, skierowany jest do zawodowych kucharzy oraz młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharza.
 
W dniu 21 października br. (tj. sobota) do rywalizacji przystąpią uczniowie, w godz. 8.30 – 12.00, a profesjonaliści – zawodowi kucharze, w godz. 14.00 – 18.00.
Już po raz drugi odbędzie się Konkurs dla Dzieci – Junior, który rozpoczynamy od godziny
10.30. Konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Warunki uczestnictwa określa regulamin, a zainteresowani powinni w terminie:
do 13 października – profesjonaliści i do 16 października 2017 r. – szkoły, przesłać formularz zgłoszenia.
Do pobrania: regulamin i formularz zgłoszenia do konkursu znajdują się na stronie www.lubelskie.pl
 
Warto dodać, że rywalizacja będzie miała charakter publicznej prezentacji, a dzięki lokalizacji w Targach Lublin, w których w tym czasie odbędzie się wydarzenie „Było … nie minęło – spotkanie z historią”, będzie ją mógł śledzić każdy zainteresowany. Konkursowi będzie towarzyszyć ciekawy program dla publiczności, który przewiduje atrakcje o charakterze kulinarnym i promocyjnym, między innymi degustacje produktów regionalnych. Głównym
celem konkursu jest promocja naszego Regionu przez niezwykłe smaki charakterystyczne dla Ziemi Lubelskiej, tak często zapomniane. Bardzo zależy nam na licznym udziale publiczności, dlatego będziemy chcieli przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję informującą.
 
Zapraszamy do udziału.
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.