< WRÓĆ DO Niebawem

Rozdanie nagród kulinarnych The Best Chef Awards 25.10

Niebawem2017-08-03

Kolejne ciekawe wydarzenie w branży gastronomicznej !

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwszą międzynarodową galę rozdania nagród kulinarnych The Best Chef Awards, która odbędzie się 25 października o godzinie 19:00 w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, przy ulicy Bielańskiej 10.
 
Kim jesteśmy:
W 2016 roku rozpoczęliśmy inicjatywę, która ma na celu zrzeszenie najlepszych kucharzy z całego świata, oraz publiczność - miłośników haute cuisine. Dzięki tej platformie zorganizowaliśmy międzynarodowy konkurs kulinarny The Best Chef, w którym współzawodniczyło trzystu wyjątkowych szefów, prezentujących swoje potrawy na naszej stronie.
 
Nasz cel:
To zjednoczenie międzynarodowego środowiska szefów kuchni wokół platformy The Best Chef, tak aby zapoznać szerszą publiczność z wyrafinowanym światem Haute Cuisine, najwyższą kulturą kulinarną.
Już w październiku w Reducie Banku Polskiego odbędzie się gala rozdania nagród, na której pojawi się ponad pięćdziesięciu utytułowanych szefów. Nagrody przyznane zostaną w kategoriach: Lady Award, Pastry Award, FoodArt Award, CityGourmet Award oraz najważniejsza nagroda Top 300 Selection Award.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także krótka konferencja prasowa z udziałem nagrodzonych szefów kuchni.

Bilety na stronie:
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.