< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni

Galeria Innowacji – nowy wymiar gastronomii !

Wyposażenie kuchni2017-09-02

 


Galeria Innowacji to projekt realizowany wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Lorien Group podczas Międzynarodowych Targów Gastronomii Polagra Gastro. Jego celem jest rozwijanie świadomości branżowej w zakresie ultranowoczesnych rozwiązań dla lokali gastronomicznych opracowywanych przez projektantów z całego świata, a także ich prezentację środowisku gastronomicznemu z uwzględnieniem wpływu na koszty funkcjonowania lokalu.

Galeria Innowacji po raz pierwszy zagościła na poznańskich targach w 2015 roku. Podczas premirowej edycji w tej specjalnej strefie pokazowej pojawiły się  krajowe, europejskie, a nawet światowe premiery sprzętowe, dedykowane obiektom gastronomicznym. Poznańskie targi zostały wybrane przez światowych liderów w dziedzinie innowacji dla gastronomii takich jak Astoria, Hobart, Halton, FPG, Garland czy The Vollrath Company, a sukces wydarzenia udowodnił, że poznańskie targi stały się idealnym miejscem debiutów.
W 2016 roku w gronie wystawców w Galerii Innowacji pojawiły się m.in. takie firmy jak Giorik, Manitowocczy Hoeller.

Podczas tegorocznych targów POLAGRA GASTRO, Galeria Innowacji znów będzie miejscem o wyjątkowej sile przyciągania. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, starannie przygotowywana od kilku miesięcy ekspozycja ma na celu podnieść świadomość branżową oraz pokazać, że kuchnia jest miejscem, które poprzez wdrożenie odpowiednich koncepcji może stać się źródłem oszczędności, a tym samym mieć niebagatelny wpływ na wynik całej działalności

Więcej na stronie http://www.galeriainnowacji.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.