< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Podziękowania od organizatorów „XVIII Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza.

Wydarzyło się2017-08-20

Kolejna edycja konkursu odbędzie się od 12-15.07.2018 r w Narolu

Szanowni Państwo !
 
Minęło jedno z największych wydarzeń kulinarnych, będących wizytówką Województwa Podkarpackiego. Pragnę wyrazić uznanie dla Firm, Instytucji, Stowarzyszeń, Portali Społecznościowych niosących pomoc w przeprowadzeniu i promocji „XVIII Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza.
 
Gorące PODZIĘKOWANIA kieruję do Współorganizatorów: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „ROZTOCZE”;  Partnerów: Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, Polskiej Izbie Produktu Tradycyjnego i Lokalnego; Sponsorów: Firmy „Prymat” i Firmy Selgros TransGourmet; Nadleśnictwa Narol, Firmy ROLNIK z siedzibą w Lubaczowie, Firmy PRAKTIBUD z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim oraz firmom, które zastrzegły swoją anonimowość.

Doceniam również długoletnie zaangażowanie Szkół: Zespół Szkół Gastronomicznych w Oleszycach, Szkole Podstawowej im. Świętego Brata Alberta w Narolu; Gimnazjum w Narolu im. Bohaterów Września 1939 roku; Ogólnopolskich Magazynów Gastronomicznych: „Szef Kuchni”, „Poradnik Restauratora” i  „Smak i Tradycja”; portali Papaja.pl. Autorytetom w dziedzinie sztuki kulinarnej oceniającym konkursy i przeprowadzającym z największą starannością pokazy edukacyjno – kulinarne, Drużynom Kucharzy, Firmom, Kołom Gospodyń, Gospodarstwom Rybackim startującym w konkursach. Gratuluję Zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach Zwyciężonym.
 
Za nieocenioną pomoc podziękowania kieruję również do Firm: BIG BUS z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim, AFARBUS z siedzibą w Lubyczy Królewskiej, „Wyroby Domowe” – Zbigniew Wolańczyk z Narola. Dziękuję również za pomoc w pierwotnej, bieżącej i wtórnej  promocji naszego przedsięwzięcia Polskiemu Radiu Rzeszów, Polskiej Telewizji Rzeszów, Katolickiemu Radiu Zamość oraz portalom społecznościowym: papaja.pl, kuchniawroclawia, zlubaczowa, elubaczow.com, LOT Roztocze, roztoczewita.
Dziękuję za aktywny udział w pracach związanych z przebiegiem Jarmarku, a tym samym istotny wkład w kultywowanie rodzimych tradycji kulinarnych, propagowanie wartości kulturowych regionu. Państwa ogromne zaangażowanie, wkład pracy i niebanalna kreatywność były niezastąpione w sprawnym przebiegu XVIII Jarmarku Galicyjskiego „Smaki Roztocza”.
 
Pragnę zakomunikować, iż zgodnie z  moją rozmową telefoniczną z Panem Jarosławem Uścińskim Prezesem OSSKiC,  pragnę wyrazić chęć konturowania przez Narol w przyszłym 2018 roku kulinarnej przygody, tworząc kolejną edycję Konkursu Kulinarnego pn. „Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro”.

W przyszłym roku będzie to już piąta edycja Konkursu wpisanego w KPP i planowana data przeprowadzenia Konkursu przypadnie na 14 lipca 2018 roku. Tego dnia oczywiście odbędzie się trzecia edycja konkursu dla reprezentacji Kół Gospodyń, a być może druga dla Gospodarstw Rybackich. Nie zabraknie również kontynuacji projektu tworzenia ryneczku produktów tradycyjnych i lokalnych, planowane są również pokazy edukacyjno – kulinarne i uwielbiane przez publiczność WIELKIE SHOW kulinarne nocną porą przy aranżacji ciekłego azotu, laserów i klimatycznej muzyki, które przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych kucharzy na scenie głównej. Może pomyślimy o USTANOWIENIU NOWEGO REKORDU POLSKI???

Już teraz zapraszam serdecznie na przyszłoroczną edycję „XIX Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza”, który odbędzie się w dniach od 12 do 15 lipca 2018 r.. Liczę na Państwa życzliwość, wsparcie naszej inicjatywy oraz pomoc w realizacji przyszłorocznego projektu.

 
W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.
 
W imieniu Organizatorów z wyrazami szacunku
 
Marlena Wiciejowska
Dyrektor
Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS