< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Konkurs dla młodych kucharzy - Spotkanie z Self Cooki

Szkoły gastronomiczne2017-08-29

Konkurs dla szkół gastronomicznych

 

Zamek Topacz wraz z firmą Rational pragnie zaprosić młodych kucharzy do zgłaszania swoich kandydatur do konkursu Spotkanie z Self Cooking Center® firmy Rational w Zamku Topacz.

Konkurs kierowany jest do kucharzy, którzy nie ukończyli 27 lat w momencie składania zgłoszenia, pracujących w restauracjach na stanowisku kucharza lub Szefa Kuchni. Wydarzenie ma pomóc im w doskonaleniu umiejętności oraz zdobywaniu wiedzy kulinarnej. Dodatkowo będzie dla nich doskonałą okazją do konfrontacji i wymiany doświadczeń zawodowych z innymi osobami z branży.

Dwuosobowe zespoły zainteresowane wzięciem udziału w konkursie mogą dokonać rejestracji na stronie www.club-rational.com do 29 września. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie autorskiego przepisu, wykorzystującego gęsinę oraz produkty regionalne. Jury wybierze następnie sześć receptur, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu. Rywalizacja pomiędzy wytypowanymi zespołami odbędzie się 19 października w Zamku Topacz. Zadaniem kucharzy będzie przygotowanie wcześniej zgłoszonego dania konkursowego.

Konkurs zakończy oficjalna Gala w Zamku Topacz, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Nagrodami w pierwszej edycji wydarzenia są:

*I miejsce: 3 000 zł oraz staż w Restauracji w Zamku Topacz,

*II miejsce: 2 000 zł,

*III miejsce 1 000 zł.

Jeżeli istnieje taka możliwość, to będę bardzo wdzięczna za zamieszczenie informacji o konkursie na Państwa stronie www oraz zachęcenie fanów na Państwa fanpagu do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Tutaj link do wydarzenia na FB: http://bit.ly/2tL5Qf7

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS