< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Smacznie było na Międzynarodowych Targach Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017

Wydarzyło się2017-07-01

Warsztaty kulinarne Josepha Seelesto !


Podczas Warsaw Food Expo 2017 odbyło się unikatowe wydarzenie - warsztaty kulinarne Josepha Seeletso”.
To nowy, prestiżowy projekt, łączący kuchnię polską z egzotyką kuchni afrykańskiej.
Premiera odbyła się 2 czerwca, w Centrum Targowym EXPO PTAK w Nadarzynie ok. Warszawy.


Udział w Kulinarnym Show pod wodzą Josepha Seeletso wzięli blogerzy kulinarni oraz pasjonaci gotowania.


Działo się! Wspólnie z szefem kuchni DECARE Andrzejem Polisiakiewiczem  Joseph Seeletso ze wspaniałych produktów – sezonowanej wołowiny QMP, przepysznych, świeżych warzyw i owoców od firmy BUKATO, oraz oryginalnych produktów firmy DECARE, a także wspaniałego ryżu firmy UNCLEBENS wyczarowali fantastyczne, smaczne i piękne potrawy.
A twórcą tego gastronomicznego show był Joseph Seeletso bostwańczyk z urodzenia, od wielu lat Polak z wyboru. Absolwent prestiżowej, angielskiej uczelni gastronomicznej WESTMINSTER KINGSWAY COLLEGE w Londynie, gdzie uzyskał tytuł Chef de Cusine. Kucharz, artysta, kulinarny wizjoner. Zakochany w Polsce, jej smakach oraz podejściu do tradycji kultywowanych zarówno w życiu, jak i w kuchni.


Joseph posiada 23-letnie doświadczenie, gotował w różnych zakątkach świata. Znany z wielu programów telewizyjnych m.in. „DZIEŃ DOBRY TVN” „PYTANIE NA ŚNIADANIE” W TVP2. Występował na antenie CNN I BBC. Dużą popularność przyniosła mu rola Jurora w dwóch edycjach programu TOP CHIEF w telewizji POLSAT.

Gotował dla znanych osób m.in.: BILLA GATESA, KRÓLA SZWECJI GUSTAWA czy MICHAELA JACKSONA.Od czerwca 2016 prowadzi autorską restaurację JOSEPH’S BISTRO & WINE na warszawskim Muranowie.


Więcej na www. josephbistro.pl
 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS