< WRÓĆ DO Niebawem

Konkurs o tytuł Zachodniopomorskiego Kucharza Roku - 26.05

Niebawem2017-03-01

Konkurs już w najbliższy piątek

 

W dniu 26 maja w Hali Azoty Arena w Szczecinie w ramach I edycji Szczecińskich Targów Gastronomicznych odbędzie się konkurs kulinarny o tytuł Zachodniopomorskiego Kucharza Roku.

To jedna z niewielu okazji w województwe zachodniopomorskim do obserwowania zmagań profesjonalnych kucharzy w akcji.
Celem konkursu jest propagowanie, odkrywanie i prezentowanie kulinarnych tradycji, obejmujących ziemie województwa Zachodniopomorskiego zgodnie z obowiązującymi trendami !

​Zawodników oceniać będą profesjonalni sędziowie pod przewodnictwem Iwony Niemczewskiej, ceniona na swój kunszt szefowa nie tylko w regionie, ale też w całej Polsce.

W składzie zasiądą również Joanna Ochniak - Przewodnicząca Women in WACS oraz Prezes Fundacji Gastronomia na Obcasach, Jarosław Walczyk - Prezes Fundacji Klubu Szefów Kuchni), Mariusz Siwak (szef kuchni i znany uczestnik programu kulinarnego Top Chef) oraz Andrzej Jakomulski  szef kuchni hotelu Leda w Kołobrzegu.

Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł Zachodniopomorskiego Kucharza Roku i będzie go sprawował do następnego roku, ponieważ organizatorzy już zapowiadają, że chcą by wydarzenie miało charakter cykliczny.
 
Konkurs otrzymał Patronat Honorowy - Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Zaufali nam także bardzo solidni sponsorzy jak Iglotex, producent i ogólnopolski dystrybutor żywności dla profesjonalnej gastronomii (sposnor główny wydarzenia, czy firma RM Gastro dostarczająca sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konkursu i Gospodarstwo Rybackie Zielenica (dostawca produktów regionalnych na konkurs).

W gronie partnerów konkursu nie zabrako także Kruszwicy oraz Restauracji Iwony Niemczewskiej – Po Drugiej Stronie Lustra.
Zapraszamy do kibicowania !

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.