< WRÓĆ DO Niebawem

Zgłoś się do konkursu Lubelskie Smaki 2017-03.06

Niebawem2017-05-16

Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, organizuje XIV edycję konkursu „Lubelskie Smaki 2017” pod hasłem ”Kuchnia polska”.

Nad doradztwem merytorycznym będzie czuwać Stowarzyszenie Euro-Toques Polska oraz Stowarzyszenie Lubelskich Kucharzy.

Konkurs zaplanowaliśmy na 3 czerwca 2017 r. w Targach Lublin w Lublinie w godzinach od 8.30-18.00. Konkurs ma charakter ogólnopolski, skierowany jest do zawodowych kucharzy oraz młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharza.
W dniu 3 czerwca br. (tj. sobota) do rywalizacji przystąpią uczniowie, w godz. 8.30 – 12.00, a profesjonaliści – zawodowi kucharze, w godz. 14.00 – 18.00.


Już po raz drugi odbędzie się Konkurs dla Dzieci  -Junior, który rozpoczynamy od godziny 10.30. Konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat.


Warto dodać, że rywalizacja będzie miała charakter publicznej prezentacji, a dzięki lokalizacji w Targach Lublin, będzie ją mógł śledzić każdy zainteresowany. Konkursowi będzie towarzyszyć ciekawy program dla publiczności, który przewiduje atrakcje o charakterze kulinarnym i promocyjnym, między innymi degustacje produktów regionalnych. Głównym celem konkursu jest promocja naszego Regionu przez niezwykłe smaki charakterystyczne dla Ziemi Lubelskiej, tak często zapomniane. Bardzo zależy nam na licznym udziale publiczności, dlatego będziemy chcieli przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję informującą.


Impreza towarzyszącą konkursowi będzie Sport Festival, który zgromadzi wielu miłośników biegów.
Zapraszamy do udziału.
Więcej informacji: Konkurs Lubelskie Smaki 2017

Tutaj znajdziesz: Regulamin

Do otwarcia załączników niezbędny jest Acrobat Reader

Tutaj znajdziesz: Formularz

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.