< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Sportowa Wiosna - konkurs 06-07.03

Szkoły gastronomiczne2017-01-05

Konkurs Kulinarny „Sportowa Wiosna 2017”, odbędzie się w naszym Hotelu w dniach 6-7 marca 2017 r. Jest to już druga edycja tego konkursu – w roku ubiegłym wydarzenie zorganizowane było w wymiarze jednodniowym i skierowane w szczególności do uczniów szkół gastronomicznych Pomorza.

W wydarzeniu wzięło wówczas udział 12 szkół, łącznie 65 osób z całego regionu. W przedsięwzięcie zaangażowane były media regionalne (Radio Kaszebe) oraz branżowe (Papaja.pl). Prace konkursowe oceniało profesjonalne Jury w 10 - osobowym składzie, wśród nich m.in. Grzegorz Labuda – Szafarnia 10 Gdańsk, Paweł Dołżonek – Pałac Ciekocinko, Tomasz Szydzikowski – Zielona brama Przywidz, Radosław Hnatyszyn – Hotel Rezydent Sopot, Kamil Hidebrandt – Amber Side Gdańsk, Marek Moskwa – 100% Czekolady.

 
W tym roku rozszerzamy formułę konkursu, zmieniając go w dwudniowe święto kulinariów.
 
Zapraszamy również kucharzy profesjonalistów! Celem "Sportowej Wiosny 2017" jest popularyzacja wiedzy kulinarnej i najnowszych trendów gotowania. Szczególnym wyróżnieniem naszego wydarzenia, podkreśleniem jego rangi i wartości stało się przyłączenie się Klubu Szefów Kuchni, a także wielu znanych osobistości i celebrytów świata gastronomii.
 
Zapraszamy do śledzenia naszej strony facebook i poznawania ciekawostek o konkursie!

Szczegóły  
http://hotelmistralsport.pl/restauracja/konkurs-kulinarny 


Serdecznie zapraszamy !

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS