< WRÓĆ DO Nowości produktowe

CONNECTED WASH: Większe bezpieczeństwo

Nowości produktowe2017-01-19
 
Wyższa wydajność.
Rozwiązania NEXT LEVEL SOLUTIONS od Winterhalter.
 
Wraz z CONNECTED WASH, Winterhalter przenosi zmywanie komercyjne na wyższy poziom: podłączone do sieci podblatowe zmywarki Winterhalter zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i wyższą efektywność w kuchni.
 
Ralph Winterhalter, prezes zarządu grupy Winterhalter, jest przekonany, że: „Do tej pory zmywarki były pewnego rodzaju „tajemniczym pudełkiem”: nie dawały za dużo informacji o tym co się dzieje wewnątrz i wokół maszyny. Teraz to się zmienia – mając CONNECTED WASH klienci mają znacznie bogatszą wiedzę na temat procesu zmywania.”
 
 
Wraz z CONNECTED WASH, zmywarki połączone przez LAN lub W-LAN (Wi-Fi) wysyłają „zmywakowe” dane drogą wirtualną na serwer w czasie rzeczywistym. Za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu, klienci mają dostęp do aplikacji CONNECTED WASH i w ten sposób mogą monitorować funkcje maszyny w dowolnym czasie z dowolnego miejsca na świecie.
 
Dane wysyłane przez maszynę są analizowane, i jeśli jest to konieczne klient informowany jest co należy zrobić, aby maszyna była sprawna. Dane są sortowane w przejrzysty sposób pod względem istotności: Aplikacja przedstawia użytkownikowi szybki przegląd stanu bieżącego i wszystkie istotne informacje na temat urządzeń. Zielony kolor znaczy, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Żółty, że coś zaburza proces zmywania. Czerwony to kolor wiadomości błędu. Jak tylko maszyna odnotuje błąd krytyczny, osoba odpowiedzialna otrzymuje aktywne powiadomienie na smartfon lub tablet. Pozwala to klientom reagować szybko na wszelkie zakłócenia i co za tym idzie, zwiększać bezpieczeństwo pracy maszyny.
 
„Szanse, jakie daje nam zastosowanie sieci są ogromne.” – mówi Ralph Winterhalter. „Po raz pierwszy klienci mają możliwość monitorowania i optymalizacji działania ich zmywarki, a także mogą zyskać większą wydajność.” – dodaje Prezes Winterhalter.
 
CONNECTED WASH także umożliwia trwałą optymalizację kosztów. Ponadto daje także wskazówki, na przykład, jeśli okres pomiędzy rozpoczęciem pracy i pierwszym cyklem zmywania jest za długi, lub gdy cykle zmywania są zakłócone. Ralph Winterhalter wyjaśnia: „Nasi klienci są teraz bezpieczni. Wszelkie dane CONNECTED WASH dokumentowane są w rejestrze zmywarki. W ten sposób uzyskujemy zgodność ze wszelkimi odnoszącymi się do zmywarek standardami higienicznymi HACCP.”
 
W przyszłości, wszyscy klienci mogą czerpać korzyści z możliwości oferowanych przez zastosowanie Internetu: bez względu na to czy są właścicielami małej kawiarni z tylko jedną zmywarką czy też właścicielami biznesu gastronomicznego z kilkoma maszynami w różnych lokalizacjach.
Więcej informacji znajdziesz na stronie CONNECTED WASH pod adresem:
 
W dniu 17 stycznia w Teatrze IMKA w Warszawie odbyła się oficjalna premiera, połączona z pokazem multimedialnym nowego rozwiązania NEXT LEVEL SOLUTIONS firmy Winterhalter - CONNECTED WASH, podczas którego zaproszeni goście, przedstawiciele środowiska gastronomicznego oraz branżowe media, mogły osobiście zapoznać się z nową technologią.
 
 
Więcej informacji na temat firmy Winterhalter Polska jest dostępnych na stronie internetowej www.winterhater.com.pl.
 
 
Winterhalter Polska sp. z o.o.
Marcin Wajda
Dyrektor ds. Marketingu i PR
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS