< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Pstrąg z Zielenicy - Ultraświeżość - Polska Hodowla- Polski Pstrąg

Nowości produktowe2016-12-10

Polski pstrąg na Waszych stołach już podczas tych Świąt !

 
MARKA Pstrąg z Zielenicy to…
wyjątkowa dbałość o szczegóły, misja – idea i ścisłe wytyczony cel: wyhodowania najwyższej klasy zdrowej ryby ! To cechy, które towarzyszą nam od początku w pokoleniowej hodowli pstrąga. Długoletnia tradycja rodzinna zaowocowała hodowlą najwyższej jakości pstrąga, docenianego przez szerokie i wierne grono odbiorców. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do nich również Ty !   

MIEJSCE , czyli ...

Kraina Pstrąga czyli miejsce w województwie Zachodniopomorskim, daleko od cywilizacji, pośród łąk, lasów i  moren pasa nadmorskiego -  określa dwa zlokalizowane  w bliskiej odległości – na obszarze Natura 2000 obiekty hodowli pstrąga. 
 

Lejkowo, gdzie na wodzie źródlanej – wypływającej prosto z ziemi inkubuje się ikra oraz hoduje narybek oraz Zielenica w otulinie 100 h certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego gdzie w czystej przepływowej potokowej wodzie hodowane są ryby do wielkości ryby konsumpcyjnej. 
Zielenica – to też nieduża lecz nowoczesna i spełniająca najwyższe wymogi sanitarno-weterynaryjne z systemem HACCP - przetwórnia wyłącznie własnego surowca.
Tu nasze ryby są przetwarzane, wędzone, pakowane i przygotowywane dla naszych klientów. 
 

MISJA  to…
doświadczenie, pasja, jakość, szacunek do produktu, dbałość o detale na każdym etapie hodowli. Dostarczanie zawsze ultraświeżej najwyższej jakości ryby  przy zaangażowaniu zespołu osób przygotowujących  produkt na każdym etapie z najwyższa starannością.
 -atestowane jednorazowe opakowania, własny transport. 
 -propagowanie zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania opartego informowaniu – skąd ta ryba pochodzi?  Jak długą drogę przebyła by trafić na Twój stół – jak długo była hodowana i w jakich warunkach.
 - okazanie, że przy dzisiejszej technologii, możliwe jest zorganizowanie dostawy ultraświeżej ryby bez magazynowania w łańcuchu chłodniczym w systemie just in time  - ze stawu na stół . 
 
CERTYFIKATY – 
Doceń Polskie, Dziedzictwo Kulinarne, Dobry Produkt, ale najważniejszą  certyfikacją  jest stała ocena naszych klientów i ich opinie!
 
 
OFERUJEMY - 
przez cały rok: Pstrąga – w wielu odmianach – Salvenius alpinuc Xsalvenius fontinallis, Salmo Trutta, Oncorchynchus mykiss 
- łososiowego w wielkości 800-1200 g/szt
- filety z pstrąga 
- pstrąga naturalnie wędzonego w całości, wysalanego w solance kołobrzeskiej
- wędzonego na drewnie bukowo-olchowym- certyfikowanego- programem Doceń Polskie – Top Produkt
- filety z pstrąga wędzonego na zimno w dymie bukowym 
- kawior z  pstrąga o złocistym kolorze – pochodzący z naszych samic 
- ikrę pstrąga wędzoną w dymie 
- jesiotra wędzonego i świeżego 
 
 
KONTAKT  / INFORMACJE 
www.zielenica.pl
e-mail: biuro@zielenica.pl
telefon: +48 692-435-383
KOMENTARZE
2016-12-12Ania Dominiak
Świetny artykuł. Mam ogromną ochotę na ryby z malowniczej Krainy Pstrąga
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS