< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Spotkanie Wigilijne OSSKiC w Toruniu !

Wydarzyło się2016-12-04

Powołanie drużyby Poland National Culinary Team!

W dniu 04 grudnia br. w nowoczesnym Hotelu Copernicus w Toruniu odbyło się wyjątkowe, wigilijne spotkanie członków i sympatyków, w tym sponsorów, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. 

Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania i podziękowań za miniony rok pełen sukcesów dla Stowarzyszenia. Prezes OSSKiC Jarosław Uściński wraz z Kapitanem  Polskiej Narodowej Reprezentacji Kucharzy Juniorów Sebastianem Krauzowiczem wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz repliki srebrnych i brązowych medali olimpijskich IKA, wszystkim osobom i organizacjom, które wniosły aktywny wkład w sukces Drużyny w Erfurcie. 

Po oficjalnej części spotkania nastąpiło wspólne podzielenie się opłatkiem  z życzeniami powodzenia i sukcesów na kolejny rok. Nie zabrakło też wyjątkowo hojnego Mikołaja, który w tym roku wręczył gościom upominki. Następnie wszyscy zasiedli do Wigilijnej Kolacji przygotowanej przez kucharzy Hotelu Copernicus oraz Polska Narodowa Reprezentacja Kucharzy Juniorów.

Spotkanie było również okazją do przedstawienia planów na kolejne lata działalności Stowarzyszenia. Kulminacyjnym akcentem wieczoru było wprowadzenie tortu z logotypem drużyny Poland National Culinary Team, która będzie reprezentowała nasz kraj na World Culinary Cup w Luksemburgu w 2018. Będzie to również rok 20-lecia Stowarzyszenia OSSKiC. Tort podzielili obecni i honorowi Prezesi OSSKiC życząc wszystkim Wesołych Świąt. Specjalne życzenia drogą telefoniczną przekazał również honorowy Prezes OSSKiC Andrzej Bryk, który aktualnie pracuje w hotelu na dalekiej Syberii.

Redakcja Papaja.pl dziękuje Zarządowi OSSKiC za pamiątkowy dyplom, stanowiący dowód uznania za wkład medialny w promocję aktywności członków Stowarzyszenia. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i kolejnego roku sukcesów !

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS