< WRÓĆ DO Niebawem

Mazury HoReCa 2017 – druga edycja już w kwietniu w Expo Mazury!

Niebawem2016-12-15
 
 
 
W dniach 25-26.04.2017 roku w nowoczesnym centrum targowo-konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się druga edycja targów Mazury HoReCa. Pierwsza edycja, która odbyła się w maju 2016 roku i była połączona z Festiwalem Smaków, cieszyła się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, gromadząc prawie 120 firm z branży i 50 Profesjonalnych Kupujących (Hosted Buyers). Organizatorzy, wychodząc naprzeciw opiniom i oczekiwaniom wystawców i odwiedzających, postanowili w 2017 roku rozdzielić te dwie imprezy. Festiwal Smaków skierowany do klienta indywidualnego i wydarzenie biznesowe Mazury HoReCa 2017 odbędą się zatem niezależnie.
 
Wydarzenie Mazury HoReCa odbywa się w formule B2B opartej na spotkaniach biznesowych pomiędzy Wystawcami a potencjalnymi kontrahentami (Hosted Buyers – Profesjonalni Kupujący). Ta formuła dobrze sprawdziła się w pierwszej edycji wydarzenia, będzie zatem kontynuowana.
 
Nowością w 2017 roku będzie poszerzenie tematyki targów Mazury HoReCa o branżę piekarską i cukierniczą. Tę inicjatywę będą wspierać dwa ważne dla piekarstwa i cukiernictwa w Polsce stowarzyszenia: Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polskiej oraz Stowarzyszenie Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Fundacja Klubu Szefów Kuchni.
 
Podczas Mazury HoReCa 2017 odbędą się także konkursy kulinarne, które zyskały uznanie podczas pierwszej edycji - m. in. Zielona Budka Master Challenge. Wezmą w nich udział zarówno profesjonaliści, jak i uczniowie szkół gastronomicznych.
 
Wśród patronów medialnych Mazury HoReCa 2017 znalazły się ważne media branżowe, m. in. Papaja.pl, NewsGastro.pl, magazyn „Restauracja”, magazyn „Hotelarz”, „Przegląd Gastronomiczny”, „Poradnik Restauratora”.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach! Tylko do końca grudnia 2016 atrakcyjna cena dla wystawców!
Więcej informacji na stronie internetowej http://www.mazuryhoreca.pl.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.