< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Turniej Wojewódzki dla Uczniów we Wrześni -17.01

Szkoły gastronomiczne2016-11-21
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
im. Powstańców Wielkopolskich 
we Wrześni
zaprasza
na
 
ETAP WOJEWÓDZKI
XXII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU 
NA  NAJLEPSZEGO UCZNIA 
W ZAWODZIE CUKIERNIK I PIEKARZ 
 
 
Turniej odbędzie się 17.01.2017 r.,
rozpoczęcie o godzinie 8.00 w auli szkolnej.
 
 
Komisja dla województwa wielkopolskiego XXII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia 
 
przewodniczący:  st. wizytator Ireneusz Rajman – przedstawiciel   Kuratorium Oświaty w Poznaniu:
z-ca przewodniczącego: Dorota Kaczmarek – wicedyrektor ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni
 
członkowie Komisji w Zawodzie Cukiernik:
 
1. Przemysław Kuczora – mistrz cukiernictwa
2. Piotr Koperski – mistrz cukiernictwa
3. Paweł Mieszała – mistrz cukiernictwa 
4. Katarzyna Suda – Tomaszkiewicz – mistrz cukiernictwa
5. Paulina Walenciak – technolog 
6. ……………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
7. ……………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
 
członkowie Komisji w Zawodzie Piekarz:
 
1. Krystyna Plucińska – wiceprezes PSS”Społem”
2. Honorata Glanc – mistrz piekarstwa
3. Marcin Dzieńkowski – mistrz piekarstwa
4. Wiesław Kuropatwa – technolog
5. Jacek Kiwit – technolog
6. ………………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
7. ………………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
 
 
Lista uczestników II etapu Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik:
 
1. Bączkiewicz Wiktoria ZSZ Nr 2 Września
2. Bąk Adam ZSP Grodzisk Wlkp.
3. Budzyń Patrycja ZS Nr 4 Leszno
4. Grodzka Adrianna ZSZ Nr 2 Września 
5. Jadach Paulina ZS Nr 4 Leszno
6. Janicka Weronika ZS Nr 4 Leszno
7. Kaczmarek Mateusz ZSP nr 3 Krotoszyn
8. Kamińska Paulina ZSZ Nr 2 Września
9. Karolczak Bogumiła ZSP Kościan
10. Kwiatkowski Dawid ZSZ Nr 2 Poznań
11. Łukasiewicz Daria ZSP Grodzisk Wlkp.
12. Marciniak Klaudia ZSP Grodzisk Wlkp.
13. Miłowska Renata ZSZ Nr 2 Września
14. Rudzik Żaneta ZS Nr 4 Leszno
15. Szubert Dominika ZS Mosina
 
Lista uczestników II etapu Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz:
 
1. Haremza Krystian ZSZ Nr 2 Września
2. Kalisz Oskar ZS Mosina
3. Kowalczyk Wojciech ZSZ Nr 2 Września
4. Kuśnierek Marzena ZS Nr 4 Leszno
5. Linke Patryk ZS Mosina
6. Migaszewski Miłosz ZSU-G Pleszew
7. Szymańska Paulina ZS Nr 4 Leszno
 
 
PROGRAM TURNIEJU
 
Miejsce turnieju: 
ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich 
ul. Koszarowa 12, Września (aula, p. III) 
 
8:00 Otwarcie turnieju
8:30 - 9:30 Część teoretyczna turnieju
10:00 – 15:00 Część praktyczna turnieju
Cukiernia – Kuczora cukiernicy PSS „Społem" piekarze
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.