< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Kawy o aromatach waniliowym i karmelowym w ofercie Nespresso dla biznesu

Nowości produktowe2016-11-09
Nespresso wprowadza dwie nowe kawy do oferty dla biznesu, czyli klientów z segmentu horeca. Kawy naturalnie aromatyzowane o nutach waniliowych oraz karmelowych – Espresso Caramel i Espresso Vanilla – wchodzą do stałego asortymentu B2B i poszerzą go do 13 mieszanek. Wszystko po to, by zaspokoić potrzeby miłośników kaw konsumujących je poza domem. 
 
Badania przeprowadzone przez Symrise w 2015 roku wykazały, że współcześni miłośnicy „małej czarnej” poszukują kaw smakowych oraz że ponad połowa z nich jest otwarta na nowe, niespotykane połączenia, jeżeli zaoferują im je ich ulubione marki. Po sukcesie kaw aromatyzowanych Nespresso w ofercie dla klientów indywidualnych, firma udostępnia mieszkanki dla biznesu, by goście hoteli i restauracji mogli cieszyć się swoim ulubionym smakiem także poza domem. 
 
Espresso Caramel i Espresso Vanilla powstały na bazie mieszkanki Espresso Forte (z ziaren Arabiki pochodzących z Ameryki Środkowej i Południowej), którą połączono z naturalnymi aromatami: waniliowym i karmelowym. Nowe kawy odznacza intensywność 7, pełnia smaku i wyjątkowa crema. Obie kawy rekomendowane są do picia w formie espresso. 
 
– Branża hotelarska i gastronomiczna nieustannie poszukują nowych sposobów, by zachwycić gości swoich lokali wyjątkowym smakiem. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dwie nowe kawy naturalnie aromatyzowane, którymi goście mogą delektować się bez dodatków, jak i z odrobiną mleka. Nieprzerwanie poszukujemy innowacji, aby oferować najlepsze kawy Grand Cru tak, aby nasi klienci biznesowi mogli zachwyć gości niezwykłymi doznaniami smakowymi  – powiedział Reto Bruegger, szef działu B2B w Nestlé Nespresso.
 
Espresso Vanilla
Słodycz aromatu karmelowego w połączeniu z palonymi nutami mieszanki Espresso Forte przywodzi na myśl karmelizowany cukier.
Intensywność: 7
 
 
Espresso Caramel
Kompozycja bogatych, delikatnie karmelizowanych nut waniliowych i mieszanki Espresso Forte daje kawę o jedwabistej konsystencji.
Intensywność: 7
 
Espresso Caramel i Espresso Vanilla dostępne są od października dla wszystkich klientów biznesowych Nespresso.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS