< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

III Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia

Szkoły gastronomiczne2016-11-01
27 października 2016 roku w Zespole Gastronomiczno-Hotelarskim w Gdańsku odbył się III Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia.
 
Patronaty Honorowe nad imprezą objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, Pomorski Kurator Oświaty Pani Monika Kończyk, Prezydent Akademii Gastronomicznej w Polsce Pan Maciej Dobrzyniecki, Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich Pan Krzysztof Szulborski.
 
 
Celem imprezy było propagowanie czytelnictwa,  zapoznanie z twórczością klasyków i pisarzy współczesnych, kształtowanie postaw kreatywnych poprzez szukanie inspiracji kulinarnych w innych dziedzinach sztuki,  zachęcanie do rozwijania umiejętności z zakresu technologii gastronomicznej, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, podnoszenie poziomu efektywności kształcenia zawodowego,  propagowanie idei, że artystą można być również w dziedzinie sztuki kulinarnej. 
 
Adresatami konkursu byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych klas o profilu gastronomicznym startujący w zespołach dwuosobowych, którzy inspirując się literackimi opisami potraw  przygotują zakąskę i deser oraz prezentację potraw. 
 
W konkursie wzięły udział 22 dwuosobowe drużyny z całej Polski. Miło nam było gościć:
 
1. Zespół Szkól Przemysłu Spożywczego im. J. Śniadeckich z Poznania
2. Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać z Gorzowa Wielkopolskiego
3.  Zespołu Szkół Gospodarczych z Elbląga 
4. Zespół Szkół Agrotechnicznych  im. Władysława Reymonta ze Słupska 
5. Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego z Myślenic 
6. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa z Suchej Beskidzkiej  
7. Zespół Szkół Rzemieślniczych I Kupieckich Im. Księcia Sambora II z Tczewa
8. Zespół Szkół Hotelarsko -Gastronomicznych z Gdyni
9. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego z Ostródy
10. Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu z Lęborka
11. Zespół Szkół Agrobiznesu z Człuchowa 
12. Powiatowe Centrum Edukacyjne – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
im. Eugeniusz Kwiatkowskiego z Lęborka
13. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 z Kościerzyny
14. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego z Rusocina
15.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Łowicza
16. Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego  z Murowanej Gośliny
17.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II z Kościelca
18. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich ze Swarzędza
19. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Dr Antoniego Troczewskiego z Kutna
20. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Im. Hipolita Roszczynialskiego z Rumi 
21. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich z Gdańska
22. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. ks. Edmunda Roszczynialskiego z Wejherowa
 
 
 
Nad przebiegiem konkursu czuwało profesjonalne jury: degustacyjne, techniczne, literackie. W tym roku swoją nagrodę przyznało również jury z Wyższej Szkoły Bankowej za design w gastronomii.
 
SKŁAD JURY
 
Przewodniczący jury:
Maciej Dobrzyniecki Prezydent Akademii Gastronomicznej w Polsce
Krzysztof Szulborski Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich
 
Jury Degustacyjne: 
 
Kucharze: 
1. Tomasz Koprowski Szef Kuchni Hotelu Grand
2. Mariusz Gachewicz szef Kuchni „Hotelu Zamek Gniew”
3. Paweł Wątor szef kuchni Restauracji Eliksir 
4. Adrian Klonowski szef kuchni Restauracji Metamorfoza 
5. Ewa Malika Szyc – Juchnowicz – szefowa kuchni Restauracji Malika w Gdyni
6. Adam Woźniak – szef kuchni w Dworze Oliwskim 
 
Cukiernicy: 
1. Tomasz Deker - współwłaściciel sieci T.Deker Patissier & Chocolatier.
2. Krzysztof Ilnicki -  właściciel cukierni „UMAM”
3. Marek Moskwa – współwłaściciel cukierni „100% czekolady” 
4. Armand Chaillot – właściciel manufaktury makaroników  Monsieur Armand w Gdyni
 
Jury Techniczne: 
 
Kucharze:
1. Bartosz Rozbiegała szef Restauracji Hotelu Kozi Gród
2. Piotr Ciomek – Szef Kuchni w Hotelach Villa Aqua i Różany Gaj
3. Marcin Uryga – Szef Kuchni w Bistro Bazar Smaków
4. Grzegorz Nakrajnik Szef kuchni Restauracji „La Cucina” w Gdańsku
 
Cukiernicy:
1. Paweł Petrykowski właściciel lodziarni „Pertykowska”
2. Karol Szatybełko - Podstarszy Cechu Piekarzy i Cukierników w Gdańsku właściciel cukierni „Rydelek”
3. Szymon Kawlewski skarbnik Cechu Piekarzy i Cukierników w Gdańsku właściciel Cukierni „Wega”
 
Jury Literackie:
1. Monika Jankowska Redaktor Dziennika Bałtyckiego
2.  Michał Turek Redaktor RadioPlus
3. Tomasz Szturo kulturoznawca
 
Jury design w gastronomii
1. Dominika Czechowska Menedżer kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
2. Małgorzata Bednarek Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
3. Karol Łykowski- Dział Marketingu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
Uczniowie usłyszeli od mistrzów zawodu wiele cennych rad.        
        
 
Grand Prix, nagrodę finansową po 1000 zł ufundowaną przez Prezydenta Akademii Gastronomicznej w Polsce Pana Macieja Dobrzynieckiego, zdobył:
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać z Gorzowa Wielkopolskiego: Dariusz Serkis, Bartosz Wiherek przygotowani przez Pana Piotra Kisson. Zawodnicy zachwycili zakąską: polędwicą z musem z dyni, prochem z pora fondant z ziemniaka i marynowanej dyni, glass z tymiankiem na podstawie książki Francisa Scotta Fitzgeralda Wielki Gatsby oraz ciastkiem: zieloną magdalenką z krem herbacianym musem jagodowo-malinowym z pianką karmelizowaną gruszką z pudrem owocowym, kawiorem z herbaty w oparciu o książkę Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu.
                                
 
Chłopcom przyznano także nagrodę w kategorii desing w gastronomii po 500 zł ufundowaną przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku.
 
 
Nagrody rzeczowe, sprzęt AGD, za trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach ufundował sponsor główny konkursu Właściciel Grupy Dobry Hotel Pan Leszek Mięczkowski oraz Miasto Gdańsk.
 
I miejsce za zakąskę przyznano przygotowanym przez Panią Karolinę Mikołajczyk – Nieckarz Sarze Sobańskiej i Wojciechowi Kaźmierczak z Zespołu Szkól Przemysłu Spożywczego im. J. Śniadeckich z Poznania. Uczniowie podali kaczkę z borowikami z puree z marchwi i topinambura, inspirując się Dziką kaczką Henryka Ibsena.
 
 
 

II miejsce  za zakąskę zdobyli uczennice z Zespołu Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego z Murowanej Gośliny Małgorzata Repczyńska, Monika Stróżyńska przygotowane przez Panią Danutę Borejszę-Wysocką za babkę kartoflaną w towarzystwie kaczki sporządzony na  podstawie powieści Tadeusza Konwickiego Sennik współczesny.

 
 
III miejscem za zakąskę wyróżniono uczniów Pani Marioli Krawczak: Aleksandrę Lewandowską  i Jarosława Nowak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II z Kościelca za polędwicę wieprzową w ziołach przyrządzoną na podstawie książki Mayes  Frances Pod słońcem Toskanii.
 
 
I miejsce za deser wywalczyli uczniowie Pani Urszuli Kordyńskiej Rafał Fusowski i Maciej Tarnowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego z Rumii za ptasie mleczko z musem z mango na podstawie książki Kawiarenka pod Różą Katarzyny Michalak.
 
 
 
II miejsce za deser zdobył Zespół Szkół im. Wincentego Witosa z Suchej Beskidzkiej Karina Głuc i Gabriela Gielata przygotowani przez Pana Krzysztofa Maciejowskiego za duet czekoladowy w towarzystwie żelki malinowej i pomarańczy, podany na migdałowo-orzechowym crumble, muśniętych piwną pianką stworzony na podstawie Pana Tadeusza A. Mickiewicza.
 
 
 
III miejsce za deser zdobyły uczennice Aleksandra Wiśniewskiego Kamila Formela i Adrianna Skierniewska z Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich z Gdańska za Czekoladową symfonię Williego na podstawie książki Roalda Dahla Charlie i fabryka czekolady.
 
I miejsce za literackość przyznano uczennicom Pani Anny Stasik Joannie Wróbel, Zuzannie Wietek z Małopolskiej Szkole Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego z Myślenic. Zawodniczki zaintrygowały jury wykorzystaniem książki J.R.R. Tolkiena Hobbit czyli tam i z powrotem, na podstawie której sporządziły poduszeczki z zielonym nadzieniem oraz powieści C.S. Lewisa Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica I Stara Szafa, która zainspirowała dziewczęta do przygotowania ptasiego mleczka pod kołderką.
 
 
 
II miejsce za literackość otrzymał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Łowicza Wiktoria Walendziak i Dominika Czubak uczennice Pani Agnieszki Wiosetek-Reske. Uczennice przekonywująco opowiadały o książkach: Friedricha Dürrenmatta Kraksa, historia jeszcze możliwa i Mracela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu na podstawie których przygotowały tatar wołowy w parmezanowym koszyczku z emulsją z sardeli i przepiórczym jajem poszetowym oraz magdalenki z kremem herbacianym z malinowym coulis.
 
 
III miejsce przypadło Zespołowi Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta ze Słupska Jakubowi Radziwiłowicz, Klaudii Pek uczennicom Pani Elżbiety Soroka. Zawodnicy wybrali nowelę Marii Konopnickiej Mendel Gdański  i powieść Roalda Dahl Charlie i fabryka czekolady. Książki pozwoliły uczniom przygotować pierś z kaczki glazurowana miodem pomarańczowym z pieprzem seczuańskim , puree pomarańczowe z pęczakotto oraz ganache czekoladowe z jałowcem na  musie z czarnej porzeczki.
 
 
 
Gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom.
 
W trakcie konkursu odbyły się także warsztaty i pokazy dla biorących udział w konkursie:
uczniów: 
- Culinary Excellence – kreatywne gotowanie poprowadzone przez Pana Łukasza Miecznikowskiego Szefa kuchni w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto i Adama Nowickiego z Nowotel Gdańsk.
 
- Warsztaty ILLY z Maurycym Chodorowskim właścicielem restauracji Rada Miasta food&wine
 
nauczycieli, gości: 
pokaz kuchni hiszpańskiej – Michał Sieczkowski – Właściciel / Szef Kuchni Restauracji Mercado, Sponsorzy Kuchnie Świata, Farutex.
 
Warsztaty „Odczarować czekoladę” – Paweł Górny – Współwłaściciel cukierni „100% czekolady” -  sponsorzy Nestor, Callebaut.
 
 
Bardzo dziękujemy za wsparcie imprezy sponsorom: Panu Leszkowi Mięczkowskiemu z Grupy Dobry Hotel sponsorowi głównemu, Miastu Gdańsk za ufundowanie nagród rzeczowych, Prezydentowi Akademii Gastronomicznej w Polsce Panu Maciejowi Dobrzynieckiemu za ufundowanie Grand Prix nagrody finansowej, Wyższej Szkole Bankowej za ufundowanie nagrody finansowej. 
Panu Jarkowi Marczewskiemu Dyrektorowi Firmy MAXIMUS GASTRONOMIA, Państwu Izabeli Piaseckiej, Tomaszowi Piaseckiemu Właścicielom Firmy NESTOR, Panu Markowi Rusztyn właścicielowi Firmy Mark Ubieramy Najlepsze Szkoły, Firmom: Callebaut, Master Martini, Społem Kielce za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników konkursu. SANECHEM – KUCHNIE ŚWIATA, ILLY, Dajar, SoStayHotel, Hotel Szydłowski, MERCURE Gdańsk Stare Miasto,  SOFITEL, Restauracjom Filharmonia, Hotelowi Szydłowski, Mercado za ufundowanie surowców, przygotowanie cateringu, przeprowadzenie pokazów i warsztatów.
 
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS