< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Envivo Lungo od Nespresso

Nowości produktowe2016-06-29
 
Pierwszy łyk kawy o poranku to moment czystej przyjemności, który uwielbia celebrować każdy! By miłośnicy kawy mogli cieszyć się tą chwilą jeszcze dłużej, Nespresso wprowadza na rynek nową kawę – Envivo Lungo. To intensywne lungo rozbudza zmysły i pozwala z energią zacząć dzień.
 
Nowa Envivo Lungo (intensywność 9 na skali 1 - 12) to najbardziej intensywna kawa lungo w ofercie Nespresso. Ta ciemno palona mieszkanka składa się z specjalnie przygotowanej Arabiki z Indii oraz Robusty z Meksyku, które palono oddzielnie. Dzięki eksperckiemu doborowi tych gatunków, Envivo Lungo charakteryzują nuty palonych ziaren i aromaty drewna i pierników.
 
Alexis Rodriguez, pełniący funkcję Head of Coffee Development w firmie Nespresso skomentował: “Pieczołowicie dobraliśmy do Envivo Lungo ziarna Robusty, aby stworzyć intensywną kawę o pełnym smaku. Użyliśmy specjalnie przygotowanej, mytej odmiany, co nadało mieszance wyrafinowany smak - intensywny, ale nie ostry”. 
 
Skala intensywności Nespresso stworzona została, by pomóc konsumentom wyróżnić ich ulubione mieszkanki Grand Cru. Intensywność kawy definiowana jest poprzez trzy czynniki – stopień palenia, goryczkę i konsystencję. Envivo Lungo z intensywnością na poziomie 9 plasuje się bliżej końca skali. Szczególnie zasmakuje więc osobom, które lubią wypić o poranku dużą filiżankę wyrazistej kawy.
 
 
Tworząc nową mieszankę, specjaliści Nespresso inspirowali się tradycyjną poranną kawą, którą wielu konsumentów pije w większej filiżance, często z dodatkiem mlecznej pianki. 
To dlatego Envivo Lungo perfekcyjnie łączy się z mlekiem, nie tracąc na intensywności i pozwalając z werwą zacząć poranek.
 
Envivo Lungo dołącza do gamy pięciu istniejących już kaw lungo (110 ml) w ofercie Nespresso:
Fortissio Lungo – intensywność 8 – wyrazista, o pełnej konsystencji
Linizio Lungo – intensywność 4 – pełna i delikatna
Vivalto Lungo – intensywność 4 – złożona i harmonijna 
Bukeela ka Ethiopia – intensywność 3 – kwiatowa i egzotyczna 
Vivalto Lungo Decaffeinato – intensywność 4 – harmonijna oraz złożona
 
ENVIVO LUNGO – profil aromatyczny
Envivo Lungo to kawa lungo, przeznaczona do podawania dużej filiżance, która pobudza zmysły dzięki swojemu wyraźnemu charakterowi, dużej intensywności oraz pełnej konsystencji. Zachwyca podniebienie aromatami drewna, piernika i nutami karmelizowanych ziaren, pozostawiając na nim intensywny, przyjemny posmak.
 
Intensywność: 9
Wielkość filiżanki: Lungo (110ml)
 
Envivo Lungo szczególnie przyciągnie miłośników wyraźnego espresso, którzy szukają przedłużonej, intensywnej przyjemności w większej filiżance. Jednocześnie przyjemnie zaskoczy też miłośników kaw z mlekiem – Envivo Lungo z dodatkiem mlecznej pianki staje się okrągła w smaku, nie tracąc intensywnego charakteru. Serwowana jako Lungo Macchiato, ze szczyptą spienionego mleka, Envivo Lungo staje się pełniejsza bez utraty wyrazistości. Jako Latte Macchiato, z większą ilością mlecznej pianki, uwydatnia łagodniejsze nuty drzewa, tworząc pełny, lekko maślany aromat. 
 
Envivo Lungo dołącza do stałej oferty kaw Nespresso, stając się 24-tą mieszkanką 
w asortymencie. W sprzedaży dostępna jest w butikach Nespresso, w sklepie internetowym marki na www.nespresso.com oraz poprzez całodobową infolinię.
Cena za 10 kapsułek wynosi 17 zł.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS