< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Spotkanie konkursowe - Mistrzostwa Młodych Kucharzy 2016

Szkoły gastronomiczne2016-06-05

Czekamy na zgłoszenia!

 
W dniu 01 czerwca br. w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie odbędzie się spotkanie dla opiekunów zespołów pragnących wystartować w konkursie Mistrzostwa Młodych Kucharzy 2016. Uczestnicy wezmą udział w pokazie kulinarnym i dowiedzą się, jak efektywnie kierować zespołem młodych talentów.
 
Konkurs Mistrzostwa Młodych Kucharzy 2015, organizowany przez firmę MAKRO Cash & Carry, skierowany jest do uczniów szkół gastronomicznych i kucharzy do 21. roku życia. Partnerem strategicznym wydarzenia po raz pierwszy został Żółty Przewodnik Gault & Millau Polska, a w jury zasiądą wiodący szefowie kuchni, będący jego laureatami: Paweł Oszczyk, Michał Kuter, Agata Wojda, Michał Bryś, Witek Iwański oraz Redaktor Naczelna Justyna Adamczyk. 
 
Podczas spotkania informacyjnego przybliżone zostaną zasady udziału w konkursie i przebieg jego poszczególnych etapów. Uczestnicy będą również mieli okazję poznać bliżej konkursowe jury, które na tę okazję przygotowało wiele atrakcji. ,,Szef Roku’’  Żółtego Przewodnika Gault & Millau 2016, Paweł Oszczyk, podsunie inspiracje kulinarne i  przeprowadzi pokaz gotowania na żywo o tematyce: Dania z ryb słodkowodnych. ,,Szef Jutra’’  Żółtego Przewodnika Gault & Millau 2016, Michał Bryś, podzieli się swoimi przepisami na kulinarną kreatywność oraz poradzi, jak efektywnie kierować zespołem młodych talentów. Natomiast ,,Kobieta Szef” Żółtego Przewodnika Gault & Millau 2015, Agata Wojda, przedstawi temat: Produkt, region, sezonowość, rzeczywisty kunszt, tradycja.
 
Spotkanie odbędzie się 1. czerwca w godzinach 12:00 – 15:00 w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie (Al. Jerozolimskie 184). Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać drogą mailową na adres magdalena.figurna@makro.pl lub malgorzata.bednarek@makro.pl.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS