< WRÓĆ DO Niebawem

MAZURY HoReCa już w najbliższy piątek!

Niebawem2016-04-01

Ostróda otwiera się na branżę HoReCa !

 
Już tylko kilka dni pozostało do MAZURY HoReCa festiwal smaków! W ciągu dwóch dni wydarzenia 13-14 maja. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą produktową ponad 100 firm z branży hotelarskiej i gastronomicznej. 
 
Wśród wystawców znajdą się firmy takie jak Makro, Develey, Zielona Budka, Dawtona, Gastro Magic Service czy Procter&Gamble. Osoby związane z branżą HoReCa będą mogły zapoznać się z szeroką ofertą asortymentu i produktów niezbędnych do funkcjonowania hoteli, restauracji czy firm cateringowych.
 
Wydarzeniu towarzyszyć będzie bogaty program prelekcji i szkoleń prowadzonych przez czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej. Tematy takie, jak „O tym, jak ludzie jedzą wzrokiem, czyli sektor HoReCa w social media” czy „Manager XXI wieku. Zwiększ obroty i zarządzaj zyskowną restauracją” powinny zainteresować nie  tylko właścicieli tego typu obiektów. Uczestnicy będą też mogli obserwować zmagania profesjonalnych kucharzy i cukierników oraz uczniów szkół o profilu gastronomicznym w konkursach kulinarnych – Zielona Budka Master Challenge, Gęsina w Restauracji  czy Drób na Polskim Stole.
 
W dniu 14 maja obowiązywać będzie formuła B2C i na ten dzień przygotowano cały szereg osobnych atrakcji. Strefa Food Trucków serwujących potrawy ze wszystkich zakątków świata, liczne konkursy kulinarne dla publiczności, wielkie gotowanie zupy rybnej, strefa kiermaszowa z produktami regionalnymi czy bicie rekordu w największej liczbie osób jedzących jednocześnie pierogi – to tylko niektóre z atrakcji oczekujących na odwiedzających. Imprezę w tym dniu poprowadzi Karol Okrasa.
 
MAZURY HoReCa festiwal smaków to nie tylko doskonała okazja do porównania ofert handlowych i zawierania nowych kontraktów, ale także świetna możliwość, aby poznać najnowsze rozwiązania oraz trendy w branży HoReCa.
 
Targi odbywają się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, ul. Grunwaldzka 55. Hale targowe otwarte będą w godzinach 10:00 – 17:00.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.mazuryhoreca.pl
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.