< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Warsztaty Afrodyzujące z okazji DNIA KOBIET

Kalejdoskop2016-02-24
 
Co roku mężczyźni prześcigają się w pomysłach, jak zaskoczyć wybrankę serca oryginalnym prezentem i co zaproponować z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Wyjątkowym prezentem będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach dn. 5 marca br., które pomogą rozbudzić uczucia i budować bliskość w związku. A wszystko to w klimacie XVI-wiecznego zamku, ukrytego wśród bujnych pól i lasów, niedaleko Wrocławia!
 
 
W trakcie trzygodzinnych warsztatów uczestnicy poznają sekrety afrodyzjaków i kosmetyków naturalnych. Nauczą się, w jaki sposób tworzyć rytuały SPA, które dają ukojenie zmysłom. Będą też mieć możliwość stworzyć własne kosmetyki pielęgnacyjne m.in. otulającą świecę do masażu na ciepło, peeling intensywnie romantyczny czy masujący puder kąpielowy dla dwojga. Warsztaty dostarczą sporej dawki emocji, nowych inspiracji i wspaniałej zabawy, która służy budowaniu bliskości w związku. 
 
 
Uroczysko Siedmiu Stawów to unikatowe miejsce na mapie Polski. Jest to bowiem wyjątkowo udany miraż zabytkowych wnętrz z nowoczesną architekturą i komfortową aranżacją przestrzeni. Czterogwiazdkowy hotel, położony w Goli Dzierżoniowskiej, niedaleko Wrocławia kryje w sobie pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną. Do dyspozycji gości są 33 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, łącznie 100 miejsc noclegowych.       
 
               
Więcej informacji na www.uroczysko7stawow.pl
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS