< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

XXI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz – etap wojewódzki

Szkoły gastronomiczne2016-01-23

Najlepsi uczniowie w zawodzie cukiernik, piekarz !



Dla województwa wielkopolskiego Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz odbył się już po raz ósmy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni, przy współudziale „Cukierni-Kuczora” i PSS „Społem”. Dnia 12 stycznia 2016 r. najlepsi uczniowie ze szkół województwa wielkopolskiego uczący się w zawodzie cukiernik i piekarz przystąpili do rywalizacji turniejowych.

W zawodzie cukiernik

1. Chraplak Paweł-  ZSP Kościan
2. Fijołek Weronika -ZSZ Nr 2 Września
3. Gierszewska Roksana -ZSZ Nr 2 Września
4. Glapiak Eliza- ZSOŚ Leszno  
5. Kliszko Dominik- ZSP Grodzisk Wlkp.
6. Kowalczyk Izabela- ZSG-H Kalisz
7. Krukowski Norbert - ZSZ Nr 2 Września
8. Lisiak Bartłomiej- ZSOŚ Leszno
9. Majewski Nikodem -ZSP Nr 3 Gniezno
10. Marciniak Monika - ZSP Kościan
11. Pawlak Roksana-ZS Mosina
12. Raszewska Daria ZSG-H Kalisz
13. Skiba Aleksandr- ZSOŚ Leszno
14. Surma Klaudia- ZS Rokietnica
15. Szymaniak Daniel -ZSP Nr 3 Gniezno
16. Turek Aneta- ZS Nr 3 Szamotuły
17. Zadka Daria- ZSG-H Kalisz

W zawodzie piekarz

1. Jarych Daniel -ZSP Nr 2 Jarocin
2. Pyzdrowski Maciej- ZSZ Nr 2 Września
3. Reszel Łukasz -ZSU-G Pleszew

  Honorowy patronat nad turniejem objął Wielkopolski Kurator Oświaty Hanna Rajcic-Mergler, Starosta Powiatu Wrzesińskiego Dionizy Jaśkiewicz i Cechmistrz Cechu Rzemiosł Różnych we Wrześni Marian Gawron.

Turniej rozpoczął dyrektor szkoły Maciej Mielczarek przedstawiając uczestników turnieju, ich opiekunów i wszystkich zaproszonych gości.

W komisjach turniejowych wzięło udział wiele znanych osobistości ze świata cukierniczego i piekarskiego.

Skład komisji:

przewodniczący st. wizytator Ireneusz Rajman – przedstawiciel KO w Poznaniu

z-ca przewodniczącego Dorota Kaczmarek – wicedyrektor ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni

w zawodzie cukiernik:

- Przemysław Kuczora – mistrz cukiernictwa

- Piotr Koperski – mistrz cukiernictwa, przewodniczący KE przy WIR w Poznaniu

- Mieczysław Chojnowski – Mistrz Świata

- Michał Doroszkiewicz – Mistrz Świata Młodych Cukierników

- Paweł Mieszała – Mistrz Polski Cukierników

- Jacek Zięba – mistrz cukiernictwa

- Barbara Młynarek – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSP Grodzisk Wlkp.

- Katarzyna Michalak – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSP Nr 2 Jarocin

w zawodzie piekarz:

1. Krystyna Plucińska – wiceprezes PSS „Społem” technolog piekarstwa

2. Honorata Glanc – mistrz piekarstwa

3. Marcin Dzieńkowski – mistrz piekarstwa

4. Wiesław Kuropatwa – technolog

5. Jacek Kiwit – technolog

6. Lidia Kwaśnik – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSG-H Kalisz           

7. Maria Krysin – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSP Nr 3 Gniezno

Zmagania turniejowe rozpoczęły się w ZSZ Nr 2 we Wrześni godzinnym testem sprawdzającym wiedzę i umiejętności zawodowe uczestników.  Następnie przez 5 godzin powstawały prace inspirowane tegorocznym tematem:  „Głębia oceanu”. Zadania praktyczne tort 1 –piętrowy, figurki marcepanowe 2 x 2 szt., ciastka bankietowe 2 x 5 szt., napis okolicznościowy z czekolady i prezentację pracy uczniowie uczący się w zawodzie cukiernik wykonywali w Cukierni- Kuczora”, natomiast eksponat artystyczny o wadze 1,3 - 1,5 kg, chleb okolicznościowy  ozdobiony elementami ciasta martwego, bułki poznańskie - 6 szt. 50g, chałki - 6 szt. 250-400g (sploty od 5 wałków), rogale – 6 szt. 100g, plecionki – 6 szt. 100g i drożdżówki  - 6 szt. 60-70gpowstawały w rękach przyszłych piekarzy w piekarni PSS „Społem”.

Po turnieju, a przed ogłoszeniem wyników została zorganizowana wystawa prac, podczas której goście mieli możliwość wymiany spostrzeżeń, doświadczeń oraz degustacji prezentowanych wyrobów.

Po zliczeniu uzyskanych punktów wyłoniono tegorocznych laureatów XXI edycji turnieju:

W zawodzie cukiernik:

I miejsce  Bartłomiej Lisiak -ZSOŚ Leszno

II miejsce Weronika Fijołek -ZSZ Nr 2 Września

III miejsce  Roksana Gierszewska- ZSZ Nr 2 Września

W zawodzie piekarz

I miejsce Łukasz Reszel -ZSU-G Pleszew

II miejsce Maciej Pyzdrowski -ZSZ Nr 2 Września

III miejsce Daniel Jarych - ZSP Nr 2 Jarocin

Członkowie jury zachęcali uczniów do pogłębiania swoich pasji, spełnianiu marzeń, rozwijaniu zainteresowań. Zmagania turniejowe podsumował Wicestarosta Powiatu Wrzesińskiego Waldemar Grzegorek oraz st. wizytator KO w Poznaniu Ireneusz Rajman. Medale i puchary wręczał Cechmistrz Cechu Rzemiosł Różnych we Wrześni Marian Gawron.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali cenne nagrody ufundowane przez licznych sponsorów: AGART, AGMAR, BACKALDRIN, BAKELS, CALLEBAUT, CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH, CREDIN, CSM, CUKIERNIA KUCZORA, DAWN, DORA METAL, HENDI, IRCA, MŁYNY SZCZEPANKI, PRIMULATOR, PSS SPOŁEM, RESTAURACJA MARGERITTA, STAROSTWO POWIATOWE, SYGA, UNIFERM, ZEELANDIA, ZT KRUSZWICA, ZSZ NR 2 WRZEŚNIA, m.in. szkolenia branżowe, vouchery na zakup profesjonalnych strojów, sprzęt RTV, surowce i przyrządy niezbędne dla cukiernika czy piekarza.

Do III etapu kandydują uczniowie, którzy w II etapie turnieju zdobyli co najmniej 80% punktów możliwych do uzyskania. Wymagane minimum osiągnęli Bartłomiej Lisiak 85,71%, Weronika Fijołek 83,10% i Roksana Gierszewska 81,70% i to oni będą mieli możliwość reprezentowania Wielkopolski w finale turnieju we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 11-13.04.2016 r.

Dzięki zaangażowaniu Krystyny Plucińskiej, Przemysława Kuczory, Małgorzaty Nowak,  Anny Stanisławczyk, Beaty Szymańskiej, Łukasza Tokarskiego i Przemysława Mocha wszystkie punkty turnieju były dopracowane do najmniejszego szczegółu. FIRMOM i osobom życzliwym promującym sztukę cukierniczą i piekarską w imieniu organizatorów serdecznie DZIĘKUJĘ..

         

Dorota Kaczmarek
wicedyrektor ZSZ Nr 2
we Wrześni

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.