< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Szczypta smaku. Przyprawa do mięs Knorr w nowym opakowaniu

Nowości produktowe2016-01-07
Uwielbiamy rodzinne obiady, na których królują nasze ulubione schaby i pieczenie. Ich doskonały smak i niepowtarzalny aromat zapewni Przyprawa do mięs Knorr – teraz w nowym odświeżonym opakowaniu.
 
Przyprawa do mięs Knorr to stworzona przez szefów kuchni Knorr aromatyczna kompozycja 8 suszonych ziół i przypraw, m.in. tymianku, rozmarynu, papryki, czosnku, pieprzu i oregano. Dzięki niej nie musimy się martwić o smak przygotowywanych mięs – będziemy spokojni o rezultat. Dodana do marynaty, pogłębi jej smak. W rezultacie, dzięki tak bogatej kompozycji suszonych ziół, nada pieczeniom czy polędwiczkom smakowitości i soczystości. Przyprawą do mięs możemy też posypać lub natrzeć mięso bezpośrednio przed obróbką termiczną – będzie dokładnie przywierać do powierzchni mięsa, jednocześnie nie spalając się. Podkreśli także jego apetyczny zapach i nada potrawie rumiany kolor.
 
Przyprawa do mięs Knorr będzie niezastąpionym partnerem podczas gotowania. Zaoszczędzi czas poświęcony przygotowaniu mięs oraz zmniejszy stres związany z troską o efekt końcowy. Nie musimy sami eksperymentować z przyprawami, zastanawiając się, jak je połączyć i w jakich proporcjach użyć. Kompozycja szefów kuchni Knorr spełni nasze oczekiwania, gwarantując pełnię smaku potraw mięsnych – na stole królować będą aromatyczne pieczone szynki, idealnie przyprawione schaby i wyraziste w smaku polędwiczki.
 
Na sklepowej półce zwróci naszą uwagę nowe opakowanie Przyprawy do mięs Knorr – wzrok przyciągnie apetyczne zdjęcie oraz „zawieszka” informująca o braku konserwantów.
 
Rekomendowana cena Przyprawy do mięs Knorr 75 g:
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS