< WRÓĆ DO Nowości produktowe

a`Gusto - kompleksowość, komfort oraz bezpieczeństwo, którego oczekujesz!

Nowości produktowe2015-11-05

Szeroka gama artykułów najwyższej jakości !


a`Gusto - kompleksowość, komfort oraz bezpieczeństwo, którego oczekujesz!
Polski rynek usług gastronomicznych od kilku lat opanował rozkwit. To kulinarne odrodzenie doskonale widać po nowo powstających firmach zajmujących się sprzedażą produktów wyposażenia dla szeroko pojętej gastronomii.
 
Pomimo reguł, że konkrecja wymusza rozwój jest także czynnik ekonomiczny jak i też kompleksowość oferty.
Inwestorzy poszukują partnera który nie tylko będzie konkurencyjny cenowo w realizacji ich konceptu restauracyjnego ale także uzyska komfort współpracy polegający na bezpieczeństwie realizacji usługi na najwyższym światowym poziomie.
 
 a`Gusto to oczywiście lata doświadczeń i setki zrealizowanych projektów, ale przede wszystkim ludzie – pasjonaci swojej branży.
 
Kompleksowość ich oferty, doświadczenie i profesjonalizm to cechy które wyróżniają ich na ryku tego typu usług. Czego dowodem są długoterminowe realizacje uprzednio poparte referencjami. Które uważają za najbardziej wiarygodną formę rekomendacji w tym biznesie w obecnych czasach.
(DubleTree by Hilton Łódz. Siec hoteli Puro, Hotel Ibis, Scandic, Pałac Jakubowice,  współpraca z siecią hoteli Orbis,hoteli Radisson SAS, Qubus Hotel, Accor, IKEA, Hilton, Puro Hotel ) oto kilka przykładów długoterminowych realizacji.
 
a`Gusto to nie tylko samo dostarczanie produktów wyposażenia gastronomii. Ich szeroka oferta to także projekty technologiczne, wypożyczalnia drobnego wyposażenia gastronomicznego, leasing, szkolenia, serwis, doradztwo oraz wynajem wyposażenia. Firma a`Gusto także od niedawna poszerzyła swoje portfolio o dystrybucję kompleksowego oprogramowania dla hoteli, restauracji i barów.
Jako firma stawiają na kompleksowość swojej oferty biznesowej – bo szanują czas i pieniądze potencjalnego inwestora. Od projektu, przez szkolenia po serwis i audyty. Od największych maszyn i sprzętu gastronomicznego po maleńką łyżeczkę. Ale za każdym razem jest to nieszablonowe podeście spersonalizowane na oczekiwania swojego klienta.
 
Na każdego zainteresowanego inwestora czeka profesjonalne studio z portfolio asortymentu. Profesjonalna, rzetelna kadra która odpowie na każde pytanie, zaproponuje pokaz, prezentację i indywidualne rozwiązanie skrojone na miarę każdego klienta i jego budżetu.
 
Własna wyspecjalizowana flota gwarantuje  szybkość, bezpieczeństwo oraz  jakość dostarczonego towaru do klientów. Ale także istnieje możliwość wysłania towaru zagranicę kraju.
 
Autoryzowany własny serwis oraz warsztat skraca czas ewentualnej naprawy czy też reklamacji klienta.
 
Dopełnieniem ofert są usługi leasingowe i rental, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców na obecnym rynku.
 a`Gusto to solidny know how -poparty referencjami.
 

 
Firma rozpoczęła swą działalność w marcu 2007 roku  założycielem i pomysłodawcą był Maciej Greś obecnie właściciel – dyrektor handlowy a’Gusto. Od początku zakres działalności firmy związany był z branżą HoReCa.
 
W pierwszych latach działalności firma a’Gusto zajmowała się wyposażeniem stołu, z biegiem czasu nasza działalność poszerzyła się. Dziś możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę: od przygotowania projektu lokalu po montaż, dostawę urządzeń i wyposażenia oraz specjalistyczne profesjonalne szkolenia.
Nasi pracownicy to ludzie z doświadczeniem, mamy doradcę kulinarnego który dobierze sprzęt pod potrzeby hotelu, restauracji czy lodziarni. Posiadamy dobrze zaopatrzony showroom w którym można obejrzeć wzory porcelany, sztućców i szkła. Jesteśmy w stanie przygotować pokaz i prezentację. Mamy autoryzowany serwis i warsztat.
Naszym olbrzymim autem jest wiedza i doświadczenie , na które może liczyć każdy zwłaszcza inwestor który otwiera lokal. Dbamy o klienta w całym procesie trwania projektu od planu po montaż i szkolenie, jesteśmy przy dostawach podczas realizacji dużych zleceń. Wyróżniamy się szybka realizacja zamówień i szeroką ofertą produktów”.
Tak swoją firmę rekomenduje właściciel.
 
W swojej ofercie posiadają szeroką gamę artykułów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.  Portfolio oferowanych  marek to bardzo długa i renomowana lista.
 
Obserwując zmieniające się trendy w branży gastronomicznej stale dbają  o dopasowanie swojej  oferty do potrzeb obecnego rynku i panujących trendów kulinarnych.
Dodatkową niekomercyjną działalnością firmy jest wspomaganie interesujących inicjatyw kulinarnych i konkursowych w całej Polsce. Wsparcie techniczne, produktowe i sponsorskie nie jest im obce.
 
Na stronie pokazane są tylko przykładowe produkty. Jeżeli są Państwo zainteresowanie pełną ofertą zachęcamy do kontaktu.
 
Do Państwa dyspozycji jest również sklep internetowy pod adresem: agustoshop.pl.
 
W E-sklepie gastronomicznym znajdziecie Państwo wszelkie urządzenia gastronomiczne, drobne akcesoria, zastawę stołową i odzież ochronną.
Bardzo intratny program lojalnościowy wynagradza lojalnych klientów.
 
Dziękujemy za zaufanie.
I zapraszamy do kontaktu wszystkich tych którzy w biznesie wyznają taką filozofię jak my.
 
Kontakt z a’Gusto
 
Adres
ul. Drzewieckiego 11, 54-129 Wrocław
tel. 71 789 93 93
 
Skype: agusto
www.agusto.pl
 
Doradca ds. technologii i inwestycji
Marek Lubowiecki - tel. 512 433 009
 
Dział Marketingu
Joanna Bajak - tel. 797 722 394
 
Doradca klienta
Mirosław Moska - tel. 507 428 553
 
Dyrektor Handlowy
Maciej Greś - tel. 602 708 672

Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS