< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Wielofunkcyjna indukcyjna patelnia firmy Garland – Green Heat energy

Nowości produktowe2015-09-11
 
 
Jest już dostępna kolejna generacja urządzeń po technologii grilla indukcyjnego – Patelnia do duszenia firmy Garland.  Mocne i wydajne urządzenie indukcyjne do zabudowy z komorą o głębokości 100mm wykończone powierzchnią HPCR-INOX. Patelnia do duszenia firmy Garland zapewnia łatwą obsługę i wygodę w użytkowaniu, a ponadto zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy i wysoką wydajność. Technologia systemu kontroli temperatury RTCSmp tworzy z patelni do duszenia firmy Garland idealne multifunkcyjne narzędzie do gotowania.
 
Grill indukcyjny wraz z patelnią do duszenia jest fantastycznym dopełnieniem kuchni dla każdego profesjonalnego kucharza. Gotowe rezultaty w bardzo krótkim czasie i, co najważniejsze, bez większej utraty soków znajdujących się w przygotowywanym produkcie. Wszystko to zawdzięczamy absolutnie stałej temperaturze podczas całego procesu. Dodatkową zaletą jest znikoma ilość ciepła wydostająca się na kuchnię.
 
Działanie patelni do duszenia jest oparte na tej samej zasadzie jak w grillu indukcyjnym. Jedyną różnicą jest kształt, który pozwala urządzeniu stać się wielofunkcyjnym urządzeniem, w którym wykorzystamy większą ilość płynów w procesie technologicznym.
 
Rozwiązania:
RTCS – Real Temperature Control  
System Pomiar temperatury w czasie rzeczywistym
Rekordowo niski czas rozgrzewania – przeciętnie 3,5 minuty z 20°C do 200°C
Bezkablowy pomiar temperatury podczas procesu
Brak utraty płynu i ścinania białek podczas procesu  – wysoko jakościowe gotowanie
Cała powierzchnia patelni  jest monitorowana
Bardzo ekonomiczne dzięki precyzyjnej ilości energii  dostarczanej do gotowania 
 
Po raz pierwszy w Polsce zobaczyć GARLAND będzie można na stoisku  LORIEN GROUP  & MANITOWOC Foodservice, stoisko Galeria Innowacji , Pawilon 7A na parterze na targach Polagra w Poznaniu w dniach 21-24 września 2015. ZAPRASZAMY!
 
W celu uzyskania informacji dotyczących produktu, odwiedź stronę: www.manitowocfoodservice.com lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce na tel. +48 790 828 828.

Informacje dotyczące firmy Manitowoc Foodservice

Firma Manitowoc Foodservice, będąca oddziałem przedsiębiorstwa The Manitowoc Company, Inc., projektuje, wytwarza i dostarcza najlepsze w swojej klasie urządzenia do przetwarzania i przechowywania żywności i napojów na globalnym rynku gastronomicznym.  Manitowoc Foodservice oferuje swoim klientom niezrównaną wiedzę, oparte na współpracy rozwiązania w kuchni, doświadczenie kulinarne oraz światowej klasy pomoc techniczną i serwis podczas ich wdrażania na całym świecie.  Prowadząca swoją działalność na terenie obu Ameryk, Europy i Azji firma oferuje najlepsze w swojej klasie marki, takie jak między innymi Cleveland, Convotherm®, Delfield®, Fabristeel, Frymaster®, Garland®, Jackson, Kolpak®, Kysor Panel Systems®, Lincoln, Manitowoc® Ice, McCall®, Multiplex®, Merrychef®, Servend® i Manitowoc® Beverage Systems.  W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.manitowocfoodservice.com
 
Informacje na temat firmy Manitowoc Company, Inc.
Firma Manitowoc Company, Inc. jest wielobranżowym producentem dóbr kapitałowych, liczącym sobie niemal 100 obiektów produkcyjnych, dystrybucyjnych, serwisowych i/lub biur w 26 krajach. Jest ona znana jako jeden z największych na świecie dostawców urządzeń podnoszących dla globalnej branży budowlanej, obejmujących między innymi żurawie z masztami kratowymi, żurawie wieżowe, mobilne żurawie z masztami teleskopowymi oraz ciężarówki z wysięgnikami. Również firma Manitowoc jest jednym z wiodących na świecie innowatorów i producentów urządzeń gastronomicznych do zastosowań komercyjnych przeznaczonych do wytwarzania lodu, napojów, chłodzenia, przyrządzania potraw i gotowania, stosowanych w restauracjach, sklepach całodobowych, hotelach, placówkach służby zdrowia i innych instytucjach.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS